Ekonomi Kulübü

PwC Vaka Analizi Yarışması

Son Başvuru Tarihi 30 Kasım 2015 00:00
Yer İTÜ
Etkinlik Türü Yarışma

PwC Türkiye, Denetim, Vergi ve Danışmanlık alanında kariyer yapmayı hedefleyen İİBF ve Mühendislik Fakülteleri 3. - 4. Sınıf öğrencileri ile ilk kez düzenlediği ödüllü vaka analizi yarışmasında buluşuyor.

“PwC Case Challange” için son başvuru tarihi 30 Kasım 2015'tir.Başvuru KoşullarıÜniversitenin İİBF ve Mühendislik Fakülteleri 3. - 4. Sınıf öğrencileri, 4’er kişilik gruplar halinde ya da bireysel olarak econs@itu.edu.tr üzerinden CV’lerini ileterek başvuruda bulunabilir. Bireysel olarak başvuran ve olumlu değerlendirilen adaylardan, PwC Case Challenge sorumlu ekibi tarafından 4’er kişilik gruplar oluşturulacaktır.

PwC Case Challenge TakvimiAşama: Yarı Final

4 Aralık tarihinde PwC Case Challenge sorumlu ekibi tarafından başvurular üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda yarışmaya katılmaya hak kazanan gruplar ile vaka paylaşılacaktır. 4 - 11 Aralık tarihleri arasında grupların vaka analizini tamamlamaları beklenmektedir. 12 Aralık tarihinde gruplar vaka analizi sunumlarını jüri karşısında gerçekleştireceklerdir.

Aşama: Final

Yarın finalde yarışmaya katılan her üniversitenin 1.si Mart 2016’da düzenlenecek olan final gününde PwC Türkiye ofisinde ağırlanacak olup, jüri karşısında sunumlarını gerçekleştireceklerdir.

PwC Case Challenge Ödülleri

Yarı Final Ödülü:

Yarı finalde her üniversitenin 1. seçilen grup üyeleri PwC Türkiye’de staj yapma fırsatı yakalayacaktır.

Final Ödülü:

Yarı finalde 1. seçilen gruplar arasında Mart 2016’da düzenlenecek olan finalde dereceye giren ilk 3 gruba para ödülü verilecektir.

Ekonomi Kulübü

Big Four Summit'19

Ekonomi Kulübü

Ekonomi Kulübü Tanışma Çayı

Ekonomi Kulübü

'İTÜ Women in Business 2018' Konferansı

Ekonomi Kulübü

İTÜ BUSinessTRIP with QNB FİNANSBANK

Ekonomi Kulübü

İTÜ Ekonomi Kulübü Genel Toplantısı