Tarih

Etkinlik

Düzenleyen

MATLAB&Simulink Eğitimi

Elektrik Mühendisliği Kulübü

Adobe Photoshop Eğitimi

Elektrik Mühendisliği Kulübü

'MAMMA MIA' Müzikali

Müzikal Topluluğu

'III. Reich'ın Korku ve Sefaleti' Oyunu

Taşkışla Sahnesi

'MAMMA MIA' Müzikali

Müzikal Topluluğu

Film Gösterimi: Lord of The Rings

Sinema Kulübü

'MAMMA MIA' Müzikali

Müzikal Topluluğu

İTÜ Dans Festivali

Dans Kulübü

MATLAB&Simulink Eğitimi

Elektrik Mühendisliği Kulübü

BOSCH ile Sektörün İçinden

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Adobe Photoshop Eğitimi

Elektrik Mühendisliği Kulübü

'Akilah Azra Kohen' Söyleşisi

ArtITU (Sanatsal Bakış Kulübü)

Geomatics Engineering Student Summit 19'

Jeodezi ve Fotogrametri Kulübü

'Senden Bize, Yadigar' Gösterisi

Halk Bilimi ve Sanatlar Kulübü

'Umut Okulu' Kermesi

Gönüllülük Kulübü

Officer: 'Mercedes - Benz'

İTÜ Mezunları Derneği Kulübü

Film Gösterimi: Umut

Sinema Kulübü

Bisikletli Orienteering Yarışı

Bisiklet ve Triatlon Kulübü ve Orienteering Kulübü

Pfizer ile Sektörün İçinden

Endüstri Mühendisliği Kulübü

MATLAB&Simulink Eğitimi

Elektrik Mühendisliği Kulübü
İTÜ IEEE Öğrenci Kolu (207) Girişimcilik Kulübü (190) Endüstri Mühendisliği Kulübü (141) İTÜ Mezunları Derneği Kulübü (140) Gönüllülük Kulübü (128) Buz Hokeyi Kulübü (109) Atletizm Takımı (105) Mağara Araştırma Kulübü (105) Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK) (86) Yatırım Kulübü (73) Mühendisliğe Hazırlık Kulübü (71) İşletme Mühendisliği Kulübü (67) Sinema Kulübü (65) Psikoloji Kulübü (63) Elektrik Mühendisliği Kulübü (63) Ekonomi Kulübü (57) Gastronomi Kulübü (53) ArtITU (Sanatsal Bakış Kulübü) (49) Müzikal Topluluğu (49) GEZİTÜ (49) Orienteering Kulübü (48) İTÜ Hornets (47) Astronomi Kulübü (47) Uçak Uzay Mühendisliği Kulübü (46) Jeodezi ve Fotogrametri Kulübü (44) Bisiklet ve Triatlon Kulübü (41) AIChE-Kimya Mühendisliği Kulübü (41) Batı Müziği Kulübü (41) Journal Club (38) Frizbi Teknik (35) BEST İstanbul (Uluslararası Mühendislik Kulübü) (34) Savunma Teknolojileri Kulübü (34) Quidditch Topluluğu (33) Dans Kulübü (32) Eskrim Kulübü (31) Tekstil Mühendisliği Kulübü (30) Yelken Kulübü (29) Kimya Kulübü (27) Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Kulübü (27) Rock Kulübü (27) Paten Kulübü (27) Havacılık Kulübü (27) Edebiyat Kulübü (27) Kontrol ve Otomasyon Kulübü (27) Denetim ve Danışmanlık Kulübü (26) Meteorolojik Araştırmalar Kulübü (26) İTÜ ACM Student Chapter (25) Mizah Kulübü (24) Çevre Mühendisliği Kulübü (24) Fotoğraf Kulübü (24) İTÜ İçin Tasarım (23) Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü (23) Aydınlanma 1923 Atatürkçü Düşünce Kulübü (22) Türk Müziği Kulübü (22) İTÜ Sahnesi (21) Dağcılık Kulübü (21) Stratejik Araştırmalar Kulübü (21) İTÜ24 (20) Matematik ve Bilgisayar Kulübü (18) Fizik Mühendisliği Kulübü (18) Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Kulübü (17) International Bee's (17) Kış Sporları Kulübü (15) IAESTE (15) Permakültür Kulübü (15) Taşkışla Sahnesi (14) Gemi ve Deniz Mühendisliği Kulübü (14) Bilişim Kulübü (13) Sosyal Bilimler Kulübü (13) Aikido Kulübü (13) Moleküler Biyoloji ve Genetik Kulübü (12) A Capella Müzik Kulübü (12) Blockchain Kulübü (11) Jeofizik Mühendisliği Kulübü (11) PrepİTÜ Kulübü (11) İmalat Mühendisliği Kulübü (11) Dreamstalk Club (11) Bilim ve Uygarlık Tarihi Kulübü (11) Curling Kulübü (10) GO Kulübü (10) Ekoloji Kulübü (10) Capoeira Kulubü (10) ARI Teknoloji Geliştirme Kulübü (9) HBSK - Halk Oyunları Topluluğu (9) Basın Yayın Kulübü (8) Güzel Sanatlar Kulübü (8) Danışmanlık Kulübü (8) Uzak Doğu Dilleri ve Kültürleri Kulübü (8) Kent ve Kentlileşme Kulübü (8) HBSK - Müzik Birimi (7) Mimarlık Kulübü (7) Eestec LC İstanbul (7) Tenis Kulübü (6) Halk Bilimi ve Sanatlar Kulübü (6) Model United Nations (6) Diyalektik Kulübü (6) Makina Mühendisliği Kulubü (5) Veri Bilimi Kulübü (5) Felsefe Kulübü (5) Maden Mühendisliği Kulübü (5) Jeoloji Mühendisliği Kulübü (5) Kısa Film ve Belgesel Kulübü (5) Kafkas Halk Dansları Topluluğu (5) Gıda Mühendisliği Kulübü (4) Motor Sporları Kulübü (4) Sosyal & Kültürel Merkez (4) Fitness Kulübü (4) TEDxITU (4) Kadın Araştırmaları Kulübü (4) Kızılay Kulübü (4) Tiyatro Kulübü (4) Cevher Hazırlama Mühendisliği Kulubü (4) Okçuluk Kulübü (4) İş Güvenliği Kulübü (4) İTÜ E-Spor Kulübü (4) Su Altı Sporları Kulübü (4) Kültür ve Sanat Birliği (4) Felsefe Kulubü (3) Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi (IRECO) (3) Pars Roket Grubu (3) Özgür Yazılım Kulübü (3) Yapısal Tasarım ve Yarışma Kulübü (3) (3) Badminton Kulübü (3) Vegan & Vejetaryen Topluluğu (2) Briç Kulübü (2) Biyomühendisliğe Hazırlık Kulübü (2) Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü (2) SPE I-Tech (2) FRP Kulübü (2) Üniversite Basketbol Takımı (1) Ergonomi Kulübü (1) Güneş Teknesi Takımı (1) Anime Kurgu Animasyon Kulübü (1) Kendo ve İaido Kulübü (1) Dart Kulübü (1) Yönetişim Kulübü (1) Airsoft Kulübü (1) Denizcilik Fakültesi Öğrenci Kulübü (1) Münazara Ve Hitabet Kulübü (1) Teakwondo Kulübü (1) İspanyol Dili ve Kültürü Kulübü (1)
* Parantez içindeki rakamlar kulüplerin son bir yıl içerisindeki etkinlik sayılarıdır.