Mert
Son 180 günde 1 haber
Paylaş:

Kulüplerin tanışma toplantılarının tarihlerini sizler için derledik (2019-2020 güz dönemi)

2019-2020 güz döneminin başlamasıyla kulüp etkinliklerinde aktif olmak isteyen öğrenciler ve aramıza yeni katılan arılar kulüp arayışına başladı. Her kulübün yer aldığı, İTÜ'nün gelenekselleşen etkinliği Kulüpler Şenliği 25-26-27 Eylül'de Ayazağa Kampüsü'nde gerçekleşti. Öğrenciler 3 gün boyunca hobilerine veya uzmanlık alanlarına göre istediği kulüpleri yakından tanıma ve bu kulüplere üye olma imkanı buldu. Kulüpler Şenliği'ni kaçırdıysanız ya da üye olmayı unuttuğunuz ya da sonradan ilginizi çeken kulüpler varsa direkt olarak kulüplerin tanışma toplantılarına giderek üye olabilirsiniz.

Siz pek çok kulübe üye olurken kimin toplantısı ne gündü, neye ne zaman gidicektim diye uğraşmayın diye kulüplerin tanışma toplantılarının yerlerini ve tarihlerini sizler için derledik.

Listemiz yeni etkinlik eklendikçe güncellenmektedir. Son güncelleme: 4 Ekim

İşte kulüp kulüp tanışma toplantılarının yerleri ve tarihleri:

* İTÜ IEEE Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 17:30 EEB 5104

* Savunma Teknolojileri Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 17:30 KSB Büyük Salon

* BEST İstanbul: 30 Eylül Pazartesi Saat 18:30 Gümüşsuyu A501

* Kafkas Halk Dansları Topluluğu Tanışma Toplantısı: 5 Ekim Cumartesi 14:00 KSB Küçük Salon

* Gezi Kulübü Tanışma Pikniği: 29 Eylül Pazar 12:00 Maçka Parkı

* Sinema Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:30 KSB Küçük Salon

* Sinema Kulübü Tanışma Çayı: 2 Ekim Çarşamba 20:00 Big Slice 

* İşletme Mühendisliği Kulübü Tanışma Çayı: 27 Eylül Cuma 18:00 YDY A-101

* uA UNİ İTÜ Tanışma Yemeği: 4 Ekim Cuma 19:30 İTÜ Lokal

* Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü Tanışma Toplantısı: 3 Ekim Perşembe 18:30 EEB 2104

* Edünstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Tanışma Çayı 30 Eylül Pazartesi 18:30  Gümüşsuyu A363

* Ekonomi Kulübü Tanışma Çayı: 3 Ekim Perşembe 17:30 YDY A101 Amfisi

* Ekonomi Kulübü Tanışma Çayı: 4 Ekim Cuma 17:30 Kimya-Metalurji Fakültesi D201

* Elektrik Mühendisliği Kulübü Tanışma Çayı: 1 Ekim Salı 17:45

* Diriliş ve Medeniyet Kulübü Tanışma Çayı: 1 Ekim Salı 17:30 İnşaat Fakültesi K103

* Çevre Mühendisliği Kulübü Tanışma Çayı: 1 EkimPerşembe 17:30

* Denetim ve Danışmanlık Kulübü Tanışma Kahvesi: 1 EkimSalı 18:00 Kimya-Metalurji D201

* Mağara Araştırma Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:00 Havuz Binası Konferans Salonu

* İTÜARC Airlines Topluluğu Tanışmav Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18.30 UUB D216

* Paten Kulübü Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 18:00 Simit Çimleri

* Aydınlanma 1923 Atatürkçü Düşünce Kulübü Tanışma Toplantııs: 3 Ekim Perşembe 18:30 Havuz Binası Multimedya Salonu

* Model Birleşmiş Milletler Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:00 Havuz Binası Konferans Salonu

* ACM Student Chapter Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 17:30 EEB

* Su Altı Topluluğu Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 18:00 Maden Fakültesi

* Uzak Doğu Dilleri ve Kültürleri Topluluğu Tanışma Toplantısı: 3 Ekim Perşembe 18:30 EEB

* Quidditch Kulübü Tanışma Antrenmanı: 5 Ekim Cumartesi 14:00 İTÜ Stadyum

* Capoeira Kulübü Tanıtım Dersi (ücretsiz): 30 Eylül Pazartesi 18:15 Beden Eğitimi Merkezi Spor Salonu

* Bisiklet Kulübü Tanışma Toplantısı: 27 Eylül Cuma 18:00 Havuz Binası Konferans Salonu

* Aikido Kulübü Tanışma Antrenmanı: 30 Eylül Pazartesi 18:30 Havuz Binası A Salonu

* Ultimate Frizbi Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:00 MEDB-101

* EESTEC Lc İstanbul Tanışma Toplantısı 1 Ekim Salı 18:00 EEB 2102

* İTÜKIŞ Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:00 Ruhi Sarıalp Konferans Salonu

* Müzik Tasarım Performans Kulübü Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 17:30 KMB

* Fotoğraf Kulübü Tanışma Toplantısı: 8 Ekim Salı 18:00 KSB Küçük Salon

* Hip Hop ve Sokak Kültürleri Kulübü Tanışma Toplantıısıı: 1 Ekim Salı 18:00 Simit Çimleri

* Ukulele Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:30

* Itubees Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:00 Jr. Bee Cafe

* Dağcılık Kulübü Tanışma Toplantısı: 3 Ekim Perşembe 19:00 Gümüşsuyu Amfisi Sol

* Oyun Kulübü Tanışma Toplantısı: 4 Ekim Cuma 18:00 EEB 2102

* Kutup Araştırmaları Kulübü Tanışma Toplantısı: 4 Ekim Cuma 17:30 Havuz Binası Konferans Salonu 

* Atletizm Kulübü Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 18:00 BEB Ruhi Sarıalp Salonu

* Jeoloji Mühendisliği Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 16:30 Maden A301

* Gemi Mühendisliği Kulübü Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 16:00 Gemi İnşaa Fak. Konferans 

* Sivil Havacılık Etkileşim Kulübü Tanışma Toplantısı: 1-3 Ekim Salı-Perşembe 18:00 KSB Küçük Salon

* Münazara Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı Maden Fakültesi A101

* Tekstil Mühendisliği Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 17:30 Gümüşsuyu A501 Amfi

* Fizik Mühendisliği Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:00 Kimya-Metalurji D102

* Psikoloji Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:30 Kimya-Metalurji D204 

* Sosyal Araştırmalar Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:30

* Gıda Mühendisliği Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 17:30 Kimya-Metalurji

* Özgür Yazılım Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:00 EEB

* Sanat Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:00 Havuz Binası Matematik Salonu

* Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Kulübü Tanışma Toplantısı: 4 Ekim Cuma 18:00 Taşkışla Çatıkatı 3505 

* FRP Kulübü Tanışma Toplantısı: 2/4 Ekim Çarşamba - Cuma 17:30 KMB Kantin Arkası Kulüp Odası

* Rock Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:00 KMB D201

* Yatırım Kulübü Tanışma Toplantısı: 1/3 Ekim Salı-Perşembe 18:00 İTÜ Maçka Kampüsü

* Astronomi Kulübü Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 18:30 Kimya-Metalutji D301

* Arjantin Tango Kulübü Tanışma Toplantısı: 7 Ekim Pazartesi 17:00 Havuz Binası Multimedya Salonu

* Taekwando Kulübü Kulübü Tanışma Toplantısı: 3 Ekim Perşembe 18:00 Beden Eğitimi Bölümü Binası Ruhi Sarıalp Salonu

* Taşkışla Sahnesi Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 12:30 Maçka Mustafa Kemal Amfi Önü

* Taşkışla Sahnesi Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:30 Taşkıla 213

* İTÜ Mezunları Derneği Kulübü Tanışma Toplantısı: 3 Ekim Perşembe EEB

* İmalat Teknolojileri Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 17:00 Gümüşsuyu Kulüp Odası

* Edebiyat Kulübü Tanışma Toplantısı: 1-2 Ekim Salı-Çarşamba 18:00-19:00 Junior Bee

* Zeka Oyunları Kulübü Tanışma Toplantısı: 30  Eylül Pazartesi 17:00 Kimya-Metalurji Kantin

* Sağlıklı Yaşam ve Pilates Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba Havuz Binası

* Gemi ve Deniz Tasarım Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 17:30

* Girişimcilik Kulübü Tanışma Toplantısı: 3 Ekim Perşembe 18:30 Kimya-Metalurji D201

* Uluslararası Mühendislik Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 18:30 Gümüşsuyu D450

* Uluslararası Stajyer Değişim Programı Kulübü Tanışma Toplantısı: 30 Eylül Pazartesi 18:00 KMB D201

* Uluslararası Stajyer Değişim Programı Kulübü Tanışma Toplantısı: 1 Ekim Salı 18:00 Gümüşsuyu A501

* Bilim ve Uygarlık Tarihi Kulübü Tanışma Toplantısı: 2 Ekim Çarşamba 17:30

* Müzikal Topluluğu Açılış Konseri: 4 Ekim Cuma 19.00 KSB Büyük Oditoryum

* Çevre Mühendisliği Kulübü 1 Ekim Salı 17.30 INB 140521 No'lu derslik

Miss Turkey 2019'un iki finalisti İTÜ'lü İTÜ'de metrobüs doluluğunda sınıflar

Deprem nedeniyle kulüpler açıkta kaldı

Depremde hasar gören KSB kapatıldı

İTÜ'ye 21 yeni aşçı alınacak

İTÜ'de paylaşımlı elektrikli scooter dönemi başladı

İTÜ'lüler en popüler film serilerini oyladı: İşte sonuçlar