Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü

Kulüp Başkanı Dilruba Türe
İletişim 05306432025

İTÜ Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü (kısaca İTÜ E2SK) tüm dünyada hızla yükselmekte olan “elektronik spor” kavramını tanıtmayı ve geliştirmeyi amaçlayan bir kulüptür. Elektronik sporlar, kısaca bireysel (ör; Hearthstone) ya da takım (ör: League of Legends) olarak oynanabilen, rekabetçi bilgisayar oyunlarıdır. Biz de kulüp bünyemizde bu tarz oyunlarla ilgilenen ya da ilgilenmek isteyen, ve elbette video oyunlarını seven insanları buluşturmak istiyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda 2015 bahar döneminde kurulan kulübümüz, etkinliklerine 2015-2016 eğitim dönemine yoğun bir tempo ile başlamıştır.

Kulüp aktivitelerimiz arasında her ay düzenlenen ödüllü turnuvalar, e-spor şampiyonalarını birlikte izleme etkinlikleri, buluşmalar, inernet cafede sabahlamalar, oyunlardan süpriz hediyeler, anlaşmalı ürünlerde indirimler ve tabi en çok da video oyunları oynamak var. Kulüp odamız Taşkışla binasında olacak ancak şu an tadilat yapıldığından, açılışı ileriki bir tarihte gerçekleşecek. Odamız içerisinde oyun oynamaya ve istenildiği takdirde stream yapmaya müsait olacak.

Genel Aktiflik Sıralaması:117
6 ay önce-
12 ay önce-
Spor Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:22
6 ay önce-
12 ay önce-
arı24 Aktiflik Puanı:0,6
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.
Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü

Oyun ve Kaynaşma Buluşması

Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü

Hearthstone Çay Turnuvası

Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü

İTÜ Kampüs 5 Aralık / Xbox One FIFA 17 Turnuvası

Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü

League of Legends 2015 Dünya Şampiyonası Finali Gösterimi