Onur
Son 180 günde 0 haber

İTÜ Sosyal'de bu hafta: 16-22 Aralık 2017

İTÜ'lülerin sosyal medyada buluştuğu en önemli yer olan İTÜ Sosyal Facebook grubunda neler olup bittiğini, bir haftalık gündemi sizler için derledik. Gözümüzden kaçan olduysa şimdiden affola.

1) Yer yok kardeş.

Bu soğuklarda haftanın en içimizi ısıtan samimi postundan herkese selamlar. Okulumuzdaki park yeri sorununu arabasının camına yapıştırdığı bu içten yazıyla dile getiren arkadaşımız, umarız park yeri bulabilirsin.

2) Bütçe tartışmaları.

Kahvaltı, hafta sonu yemek, yemek ücretleri gibi İTÜ'lülerin sorunlarını dile getiren birileri var. İzlemek isteyenler için postu şuraya bırakıyoruz.

3) İngilizcesini geliştirmek isteyenler.

Dil öğrenmek konusunda dünyadaki birçok insanın zorlandığını biliyoruz. Bu yüzden konuyla ilgili fazlasıyla yöntem mevcut. Arkadaşımız da onlardan birini kullanmak istiyor. Who wants too.

4) Fiz101 geçme notu kaç?

Finaller yaklaşırken hepimizin aklında dersi nasıl geçerim, kaç alırsam kalmam gibi düşünceler oluşmaya başladı bile. 2. fizik vizesinden sonra da hesaplar yapılmaya başlanmış görünüyor.

5) Gülün ama saate bakın.

6) HBSK açıklaması.

Bu hafta grubumuza yeni bir tartışma başlatabilecek bir gönderi düştü. Üzerinde çok yorum yapmadan farkımız tarzımız İTÜ Sosyal olmamız demek istiyoruz.

 

7) Kartımı getir kartını al Ahmet.

Kartlar kaybolur, kartlar bulunur, kartlar güvenliğe teslim edilir, bazen de kartlar KARIŞIR.

8) Müşteri değil öğrenciyiz.

Hafta sonu yemek, kahvaltı, yemek ücretleri ile ilgili İTÜ içinden sesler yükselmeye devam ediyor.

9) Yemekhane memnuniyet anketi.

 Yemek konusu sıcakken böyle bir anket düştü grubumuza. Siz de oylayabilir, memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz. Linki de şöyle bırakalım.

Okuduğunuz, takipte kaldığınız ve güzel yorumlarınız için teşekkürler. Soru ve görüşleriniz için alttaki yorum kısmından yorum yapabilirsiniz. Finallerde herkese başarılar, iyi haftalar dileriz efenim.

İTÜNav ile artık Ayazağa Kampüsü'nde kaybolmak yok Oyunun ruhu ödülü Frizbi Teknik'in oldu

Olaylı gecenin ardından Rektör Koyuncu'dan açıklama

MED'de olaylı gece: Öğrenciler ve güvenlikler karşı karşıya

İTÜ eski rektörünün aracıyla kampüse girişi engellendi

İTÜ Geliştirme Vakfı burs başvuruları 29 Ekim'e kadar devam ediyor

QS World University Ranking 2022 dereceleri açıklandı