İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

Başlangıç Tarihi 13 Mayıs 2017 09:30
Bitiş Tarihi 13 Mayıs 2017 18:30
Yer Maçka Kampüsü
Etkinlik Türü Konferans
Ayrıntılı Bilgi conference.ituieee.com
Katılım Türü Herkese Açık

English version of the description is available below Turkish version.

Dijital dünyaya bağlanın!

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı, Türkiye ve Dünya'da teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmeyi, teknolojinin standartlarını belirleyecek mühendisleri Türkiye'den çıkarmak için inovasyonun sınırlarını kaldırarak sıradışı bir deneyim sunmayı amaçlar.
Etkinliğin içeriği dijital dünya ve beraberinde gelen yeni teknolojiler olan Endüstri 4.0, Akıllı Şehirler, Otonom Sürüş, Finansal Teknolojiler, Ödeme Teknolojileri, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Cloud Computing, Veri Güvenliği, Biyoteknoloji, Yapay Zeka ve Büyük Veri gibi konulardan oluşup gün boyunca süren oturumlarda bu konulara ve workshoplara yer verilecektir. Gün boyu etkinlik alanında deneyimleyebileceğiniz yeni teknolojiler, sürpriz çekiliş ve hediyeler 13 Mayıs Cumartesi İTÜ Maçka Kampüsü'nde sizleri bekliyor olacak.

 

Kayıt için: https://ieeeitutechnologyconference.eventbrite.co.uk

Etkinlik herkese açık, ücretsiz ve online sertifikalıdır.

-

Connect to the digital world!

IEEE ITU Technology Conference aims to explore the position and future goals of technology in Turkey and in the world with important names in the industry and to offer an extraordinary experience by removing the limits of innovation to remove engineers from Turkey who will determine the standards of technology.

The content of the event consists of topics such as the digital world and the new technologies that come along, Industry 4.0, Smart Cities, Autonomous Driving, Financial Technologies, Payment Technologies, Augmented and Virtual Reality, Cloud Computing, Data Security, Biotechnology, Artificial Intelligence and Big Data. These topics and workshops will be included. New technologies that you can experience, surprise raffles and gifts will be waiting for you in the event area.

For registration: https://ieeeitutechnologyconference.eventbrite.co.uk

Event is open to everyone, free and online certified.

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

IEEE İTÜ YouTube Canlı Yayını

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Sektör mü Akademi mi? Paneli

Eestec LC İstanbul ve İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Soft Skills Academy

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Güneş Enerji Sistemleri

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

3D Printer Teknolojileri