Endüstri Mühendisliği Kulübü

26. İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri

Endüstri Mühendisliği Kulübü

26. İTÜ EMÖS (İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu)

Gönüllülük Kulübü

Kış Kampı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

11. UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması

Tarih

Etkinlik

Düzenleyen

Film Gösterimi: I, Daniel Blake

Sosyal Bilimler Kulübü

Astronomi 101: Galaksiler ve Kozmoloji

Astronomi Kulübü

Doğan Tekeli Ofis Gezisi

ArtITU (Sanatsal Bakış Kulübü)

Suyun Gözyaşları Projesi

Çevre Mühendisliği Kulübü

'Kalsiyum Kanallarının Kırılgan X Sendromundaki Rolü' Sunumu

Journal Club

'Crossing Paths in İTÜ' Söyleşisi

İTÜ ACM Student Chapter

FrostJam

Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü

2.İTÜ Dans Kupası

Dans Kulübü

IEEE ComSoc Türkiye II. Eğitim Kampı

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Mezunlar Kahvaltısı

Gemi ve Deniz Mühendisliği Kulübü

İzmir Teknik Gezi

Çevre Mühendisliği Kulübü

Soft Skills Academy

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

'21 Aralık En Uzun Gece' Partisi

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

Film Gösterimi: Devil's Advocate

Diyalektik Kulübü

Blockchain Eğitim Serisi- 1

Blockchain Kulübü

Sinerji-We Have a Dream!

Girişimcilik Kulübü

Okuyor ve Tartışıyor: Fahrenheit 451

Psikoloji Kulübü

Officer

İTÜ Mezunları Derneği Kulübü

'Oyun Kültürü ve Oyun Dünyasına Etkileri' Semineri

Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü

Müzeyyen Senar Anma Konseri

Türk Müziği Kulübü
İTÜ IEEE Öğrenci Kolu (197) Girişimcilik Kulübü (155) Endüstri Mühendisliği Kulübü (138) İTÜ Mezunları Derneği Kulübü (124) Gönüllülük Kulübü (116) Buz Hokeyi Kulübü (109) Atletizm Takımı (104) Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK) (85) Mağara Araştırma Kulübü (73) Yatırım Kulübü (71) İşletme Mühendisliği Kulübü (67) Mühendisliğe Hazırlık Kulübü (67) Sinema Kulübü (61) Ekonomi Kulübü (56) Gastronomi Kulübü (51) GEZİTÜ (48) İTÜ Hornets (47) Uçak Uzay Mühendisliği Kulübü (45) Astronomi Kulübü (45) Müzikal Topluluğu (44) Jeodezi ve Fotogrametri Kulübü (43) ArtITU (Sanatsal Bakış Kulübü) (41) Batı Müziği Kulübü (40) Bisiklet ve Triatlon Kulübü (39) Journal Club (38) Psikoloji Kulübü (36) Frizbi Teknik (35) Quidditch Topluluğu (33) AIChE-Kimya Mühendisliği Kulübü (33) BEST İstanbul (Uluslararası Mühendislik Kulübü) (33) Eskrim Kulübü (31) Savunma Teknolojileri Kulübü (31) Dans Kulübü (30) Elektrik Mühendisliği Kulübü (30) Tekstil Mühendisliği Kulübü (30) Yelken Kulübü (29) Orienteering Kulübü (29) Edebiyat Kulübü (27) Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Kulübü (27) Paten Kulübü (27) Kontrol ve Otomasyon Kulübü (26) Kimya Kulübü (26) Havacılık Kulübü (26) Denetim ve Danışmanlık Kulübü (25) Meteorolojik Araştırmalar Kulübü (25) Mizah Kulübü (24) Fotoğraf Kulübü (24) İTÜ İçin Tasarım (23) İTÜ ACM Student Chapter (23) Rock Kulübü (22) Stratejik Araştırmalar Kulübü (21) Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü (21) İTÜ24 (20) Dağcılık Kulübü (20) Aydınlanma 1923 Atatürkçü Düşünce Kulübü (20) Çevre Mühendisliği Kulübü (19) Türk Müziği Kulübü (19) Matematik ve Bilgisayar Kulübü (18) İTÜ Sahnesi (18) Fizik Mühendisliği Kulübü (17) Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Kulübü (16) Kış Sporları Kulübü (15) IAESTE (15) Permakültür Kulübü (15) Gemi ve Deniz Mühendisliği Kulübü (14) International Bee's (14) Bilişim Kulübü (13) Sosyal Bilimler Kulübü (13) A Capella Müzik Kulübü (12) Moleküler Biyoloji ve Genetik Kulübü (12) Aikido Kulübü (12) Bilim ve Uygarlık Tarihi Kulübü (11) Taşkışla Sahnesi (11) Jeofizik Mühendisliği Kulübü (11) İmalat Mühendisliği Kulübü (11) Dreamstalk Club (11) Curling Kulübü (10) PrepİTÜ Kulübü (10) GO Kulübü (10) Ekoloji Kulübü (10) HBSK - Halk Oyunları Topluluğu (9) ARI Teknoloji Geliştirme Kulübü (9) Capoeira Kulubü (9) Basın Yayın Kulübü (8) Güzel Sanatlar Kulübü (8) Danışmanlık Kulübü (8) Uzak Doğu Dilleri ve Kültürleri Kulübü (8) Kent ve Kentlileşme Kulübü (8) Eestec LC İstanbul (7) Blockchain Kulübü (7) HBSK - Müzik Birimi (7) Tenis Kulübü (6) Mimarlık Kulübü (6) Model United Nations (6) Diyalektik Kulübü (5) Makina Mühendisliği Kulubü (5) Maden Mühendisliği Kulübü (5) Jeoloji Mühendisliği Kulübü (5) Halk Bilimi ve Sanatlar Kulübü (5) Kafkas Halk Dansları Topluluğu (5) Kısa Film ve Belgesel Kulübü (5) Elektronik Sporlar ve Sporcular Kulübü (4) Su Altı Sporları Kulübü (4) Sosyal & Kültürel Merkez (4) Gıda Mühendisliği Kulübü (4) Motor Sporları Kulübü (4) TEDxITU (4) Fitness Kulübü (4) Kadın Araştırmaları Kulübü (4) Kızılay Kulübü (4) Tiyatro Kulübü (4) Cevher Hazırlama Mühendisliği Kulubü (4) Okçuluk Kulübü (4) İş Güvenliği Kulübü (4) Badminton Kulübü (3) Kültür ve Sanat Birliği (3) Felsefe Kulübü (3) Pars Roket Grubu (3) Özgür Yazılım Kulübü (3) Yapısal Tasarım ve Yarışma Kulübü (3) (3) Felsefe Kulubü (2) Vegan & Vejetaryen Topluluğu (2) Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi (IRECO) (2) Briç Kulübü (2) Biyomühendisliğe Hazırlık Kulübü (2) Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü (2) SPE I-Tech (2) FRP Kulübü (2) Münazara Ve Hitabet Kulübü (1) İspanyol Dili ve Kültürü Kulübü (1) Teakwondo Kulübü (1) Üniversite Basketbol Takımı (1) Veri Bilimi Kulübü (1) Ergonomi Kulübü (1) Güneş Teknesi Takımı (1) Anime Kurgu Animasyon Kulübü (1) Kendo ve İaido Kulübü (1) Dart Kulübü (1) Yönetişim Kulübü (1) Airsoft Kulübü (1) Denizcilik Fakültesi Öğrenci Kulübü (1)
* Parantez içindeki rakamlar kulüplerin son bir yıl içerisindeki etkinlik sayılarıdır.