İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

IoT Line Fair '18

Başlangıç Tarihi 07 Nisan 2018 10:00
Bitiş Tarihi 07 Nisan 2018 17:00
Yer Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Etkinlik Türü Fuar
Katılım Türü Herkese Açık

Nesnelerin Fuarı: IoT Line Fair 7 Nisan’da İTÜ’de.

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisine dair her şey bu sene de İTÜ’de, IoT Line Fair’de konuşulacak. 
İTÜ IEEE​’ye bağlı EESTEC İstanbul Yerel Komitesi ve IoT Türkiye tarafından düzenlenen ve bu sene 7 Nisan’da IoT Türkiye iş birliğiyle dördüncüsü gerçekleşecek olan IoT Line Fair, Türkiye’nin ilk IoT & Akıllı Ürünler Fuarı​ olma sıfatını taşıyor.

Etkinlik, Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ve akıllı ürünler konularıyla alakalı sunumlardan oluşan konferans​ları, gün boyunca katılımcıların masaları dolaşarak IoT alanında çalışan şirket ve startuplar​ın çalışmalarını inceleyebileceği ve dinleyebileceği bir fuar ortamı​nı, nesnelerin interneti meraklısı herkesin tecrübelerini paylaşabileceği Türkiye IoT Ekosistemini bir araya getiren bir networking ortamı​nı ve de yapılacak catering servisini kapsıyor.
IoT ekosistemindeki uzman şirket, kişi ve startuplar ile IoT alanını merak eden öğrencilerin bir araya gelmesi ve Türkiye’de aktif olarak çalışılmaya başlanmış bu sektör hakkında bilgi edinebilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik her kitleye hitap edebilecek bir program içeriyor ve 1000 kişiye ulaşan yüksek bir katılım hedefliyor.

Şirketlerin IoT’ye bakışı ve mevcut çalışmaları, dijitalleşme, akıllı şehir, akıllı ürünler, akıllı endüstri gibi globalde IoT konseptlerinde yapılan çalışmalar, kurumsal başarı hikayeleri, startup’ların konulara bakışı ve çalışmaları, ekosistemin önemi gibi pek çok konunun masaya yatırılacağı etkinlikte, IoT tüm boyutlarıyla ve oldukça geniş bir perspektiften, hem büyük şirketler hem de startuplar ​tarafından ele alınacak.
İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde yapılacak etkinlik, Türkiye'nin dört bir yanından tüm katılımcılara açık ve ücretsiz, ancak kontenjan sınırlı. Herkes davetlidir.

IoT Line Fair'ın Facebook sayfası: https://www.facebook.com/iotlinefair/
Daha detaylı bilgi ve kayıt için: www.iotlinefair.com

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

IEEE İTÜ YouTube Canlı Yayını

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Sektör mü Akademi mi? Paneli

Eestec LC İstanbul ve İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Soft Skills Academy

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

Güneş Enerji Sistemleri

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu

3D Printer Teknolojileri