Paylaş:

Dikkat: Çarşamba günü elektrikler yok

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ ve Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 1 Kasım ve 2 Kasımda Anadolu ve  Avrupa Yakası'nda birçok ilçeye elektrik verilmeyecek. 2 Kasım Çarşamba günü elektriklerin olmayacağı bölgeler içinde İTÜ Ayazağa Kampüsü de yer allıyor.

Vize haftasında İTÜ'de elektrik yok

BEDAŞ'ın açıklamasına göre 2 Kasım 09.00-16.00 saatleri arasında İstinye Mahallesi, Seba Life Sitesi  ile Reşitpaşa Mahallesi İstanbul Teknik Üniversitesi'nde elektrikler olmayacak.

Birçok ilçede elektrik yok

Birçok İTÜ'lünün yaşadığı Çeliktepe Mahallesi - Kağıthane'nin elektrikleri de 2 Kasım saat 09:00-11:00 arası kesik olacak. Şişli'nin Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz ve Perpa Sokak ile Darülaceze Caddesi'nde ise 09:00-16:00 saatleri arası elektrik yok.

Ataşehir, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli 1 ve 2 Kasımda; Kağıthane, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Güngören, Eyüp, Fatih, Sarıyer, Bayrampaşa da 2 Kasım'da belli saat aralıklarında elektrik kesintisi yaşanacak yerler arasında.

 

Teknokent ihracatının bir numarası İTÜ ODTÜ ve Boğaziçi de İTÜ'ye dönecek: Rektörlük seçimleri kaldırıldı

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor