Baran
Son 180 günde 15 haber
Paylaş:

İTÜ COVID-19 Koordinasyon Masası yeni dönem önlemleri

İTÜ içinde COVID-19 tespit ve mücadele amacıyla kurulmuş olan İTÜ COVID-19 Koordinasyon Masası, İstanbul Valiliği Umumi Hıfzısıhha kararları doğrultusunda 25 Eylül 2020 tarihinde aldığı yeni tedbirleri açıkladı. Açıklamanın tamamını okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Kampüslerde toplu etkinlikler yasak

İTÜ kampüslerinde açık alanlarda yapılacak bireysel spor haricindeki toplantılar, gösteriler ve toplu etkinliklere müsaade edilmeyecek.

Mustafa İnan Kütüphanesi’nde HES Kodu uygulaması

Birçok kamu kurum ve kuruluşlarında başlatılan HES kodlu giriş sistemi İTÜ Mustafa İnan Kütüphanesi için de uygulamaya kondu. 25 Eylül 2020 tarihinden itibaren kütüphane girişleri HES kodu ile yapılacak.

Yurtlara yeni öğrenci alınmayacak

Hastalığın yayılım riskini önlemek amacıyla İTÜ yurtlarında konaklamakta olan mevcut öğrenciler dışında yurtlara yeni öğrenci kabulü yapılmayacak.

 

 

 

 

 

Hukuksuz uzaklaştırmalar birer birer iptal oluyor, İTÜ Öğrencileri ifade özgürlüklerini yargı yoluyla koruyor Yerli otomobil TOGG'un üretiminden İTÜ'lü mühendis sorumlu olacak

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor