Paylaş:

İTÜ Sektör Günleri Bu Sefer İlaç Sektörü'nü Konu Alıyor

İTÜ Sektör Günleri bu sefer İlaç Sektörü'nü konu alıyor.

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından katılımcılara çalışabilecekleri sektörleri tüm yönüyle tanıtma amacıyla yıllardır düzenlenen Sektör Günleri’nde bu kez İlaç Sektörü’nün liderleri ağırlanacak.Dünya'daki en geniş ekonomik hacme sahip sektörlerden İlaç Sektörü’nün lider firmaları GlaxoSmithKline, Bayer, Pfizer ve Abdi İbrahim’den katılacak yöneticiler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının teknoloji ile birlikte değişen dinamiklerini yorumlayacaklar.

21. İTÜ Sektör Günleri'ne katılacak konuşmacılar:

Ömer Faruk Arslan - GlaxoSmithKline Commercial Channel Director

Zeynep Birgül - GlaxoSmithKline Human Resources and Organizational Development Manager

Cem Gürsel Akkaya - Pfizer Human Resources Manager

Sanem Çizer Gürer - Bayer Human Resources Expert

Belgin Taşkın - Bayer Head of HR Services & HR Expert C&B

Üstelik öğrencilere hayal ettikleri şirketlerin üst düzey yöneticileriyle tanışma, onlarla fikir alışverişinde bulunma ve sektörü yönetici bakış açısıyla değerlendirebilme fırsatını veren Sektör Günleri'ne katılım ücretsiz.

*21. İTÜ Sektör Günleri’nde katılımcıları bir de sürpriz bekliyor.Günün son oturumunda Uykusuz dergisinin en sevilen karikatüristlerinden Ersin Karabulut da 21. İTÜ Sektör Günleri kapsamında öğrencilerle buluşacak.

26 Kasım 2014 Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek etkinliğe okul, ölüm, sınıf ayrımı olmadan herkes katılabilmektedir.Başvurular için www.ituemk.org adresini ziyaret edip kayıt formunu doldurabilir ya da buraya tıklayarak kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

* Organizasyona katılım ücretsizdir.

* Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir. 

İTÜ resmi Twitter hesabı hacklendi Taşkışla 'Kırmızılı Kadın'a sahip çıktı

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor