Mert
Son 180 günde 0 haber
Paylaş:

Merkezi spor salonu tadilata mı alınıyor?

İTÜ Ayazağa Kampüsü'nde yer alan Merkezi Spor Salonu'nun tadilata alınıp alınmayacağı son zamanlarda İTÜlülerin gündeminde olan konulardan biri. İTÜ'den veya SKS Daire Başkanlığı'ndan spor salonunun tadilatı hakkında resmi bir duyuru yapılmadığı için öğrenciler salon görevlilerinden aldıkları cevaplarla yetiniyor.

Salon görevlerinin cevaplarına göre Merkezi Spor Salonu'nun içindeki egzersiz, kardiyo ve kondisyon aletlerini barındıran Sağlıklı Yaşam Merkezi, Mayıs'ın ikinci yarısında tadilata alınacak. Tadilattan spor kompleksinin diğer bölümlerinin etkilenmeyeceği, sadece fitness merkezi için yapılacağı belirtiliyor.

Uzun bir süre kapalı kalabilir

Salon görevlilerin cevaplarına göre tadilatın süresinde de başlangıç tarihinde olduğu gibi bir netlik bulunmamakta. Özellikle çatı için onarım yapılacağı ve bakım işinin yoğun olduğu söylendiği için 4 ile 10 ay gibi geniş bir süreç öngörülüyor. Bu süre boyunca da fitness merkezi kullanıma kapalı olacak.

Frizbi Teknik'ten namağlup şampiyonluk İTÜ'lü bir bilim insanı: Bedri Karafakioğlu

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor