Yusuf Tolunay
Son 180 günde 11 haber
Paylaş:

Pazarlama ve Finans Zirvesi öğrenciler ile iş dünyasını bir araya getirecek

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen Pazarlama ve Finans Zirvesi (PFZ) farklı üniversitelerden birçok öğrenciyi iş dünyasından isimler ile bu sene de bir araya getirecek. Bu yıl 6. sı düzenlenecek olan PFZ, ziyaretçilerini 12-15 Kasım tarihleri arasında İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde ağırlayacak. Zirvede katılımcılara sertifika verilecek, katılımcılar farklı firma ve sektörlerden isimlerin söyleşilerine katılabilecekler. Etkinlik programı en kısa sürede açıklanacak olup, etkinlik programı için bizimle iletişimde kalınız.

Daha yüksek katılım hedefleniyor

Geçtiğimiz senelerdeki zirvelerde ziyaretçi sayısını artıran PFZ, bu sene 2000 ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor. 2016 yılındaki zirvede katılımcıların %70’lik bir dilimini oluşturan öğrencilerin yanı sıra farklı sektörlerden çalışanlar da zirvenin ziyaretçileri arasında yer aldı. Zirve ile ilgili detaylı bilgi için pazarlamafinans.com adresini ziyaret edebilir ya da İTÜ Yatırım Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. 

2016 PFZ'de neler yaşandı?

PFZ 2016'da öğrenciler bir yandan panellerle kendilerini geliştirirken diğer yandan çeşitli workshop, casestudy etkinliklerine katılıp, staj-iş başvurusu yapmşlardı. MAVİ, Vodafone, Migros dahil olmak üzere birçok firmanın katıldığı zirvede, söyleşilere katılanlar arasında Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Cem Davran bulunuyordu.

Umut Okulu, ihtiyaç sahibi okullar için yardımlarınızı bekliyor Mağara Araştırma Kulübü 10. yılını kutluyor

İTÜ'de neler oldu? 21 Mayıs - 10 Haziran 2018

İTÜ'lülerin geliştirdiği oyun ManMade Kickstarter'da

MATE ROV Competition 2018'de ülkemizi İTÜ temsil edecek

Çöpe atılan Atatürk portreleri ile ilgili İTÜ Rektörlüğü'nden açıklama

İTÜ kampüsünde çöpler Atatürk portreleriyle doldu