Paylaş:

Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Arıyor!

Türkiye’de ilk defa 2010 yılında düzenlenen Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, bu yıl da sosyal medyayı en iyi kullanan isimleri ve en etkin sosyal medya kampanyalarını belirlemek üzere yola çıktı.

 Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 4 yıldır Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenleniyor. Bugüne kadar birçok basın organının ve ünlü ismin gündeminde yer almasının yanı sıra, Twitter'da trending topics listesinde yer alarak büyük ses getiren Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye'de sosyal medyaya yön veren organizasyonlar arasında yer alıyor.

Bireysel ve Kurumsal olmak üzere 2 ana kategoride düzenlenen Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri; spor, müzik, mizah, medya, TV kanalı, TV programı, haber sitesi ve spor sitesi gibi dallarda veriliyor. Ayrıca Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri ile en etkili sosyal medya kampanyası, viral reklam ve mobil uygulamanın yanı sıra, sosyal medyayı en iyi kullanan markalar belirleniyor.

Geçtiğimiz yıl 25.000 kişinin katılımıyla, 25 kategoride toplam 300.000 oy kullanılan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde, bu yılın kazananlarının belirleneceği internet oylaması başladı.

Web sitesi üzerinden şu günlerde açıklanan 2013 adayları, sosyal medya ajanslarının ve kullanıcıların yaptığı aday önerilerinin sosyal medya uzmanları tarafından değerlendirilmesi sonucunda belirlendi. Her kategoride belirlenen 5'er aday, web sitesi üzerinden oylamaya sunuldu. Oylama 3 Aralık tarihine kadar devam edecek. Kazananları belirlemek için http://www.sosyalmedyaodulleri.com/Oylama adresinden oylamaya katılabilirsiniz.

7 Aralık Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapanış akşamında düzenlenecek törende ise ödüller sahiplerini bulacak. Sanat, spor, medya ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra, firma ve ajans temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek olan gecede Bilişim Teknolojileri Zirvesi katılımcıları da yer alabilecek. 

Ayrıntılı bilgi için: www.sosyalmedyaodulleri.com

www.btz.org.tr

IAESTE Online Kariyer Fuarı 2013 - Bir Tık Ötede! Taşkışla'da kantin boykotu büyüyor

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor