Paylaş:

Yurt Dışı Olanakları İTÜ’de Tanıtılacak

Yurt dışı olanakları İTÜ’de tanıtılacak!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından yurt dışı eğitim ve çalışma programları hakkında öğrencileri bilgilendirmek ve bu programlara teşvik etmek amacıyla düzenlenecek Yurt Dışı Bileti adlı etkinliğe katılanları keyifli ve bir o kadar da bilgilendirici bir konferans bekliyor.Üniversite öğrencilerini yakından ilgilendiren yurt dışında staj ve MBA imkanlarının yanı sıra son zamanlarda gençler arasında oldukça popüler olan Work & Travel, İnterrail ve Gönüllü Çalışma Kampları gibi programların da tanıtılacağı oturumlardan oluşacak etkinlikte aynı zamanda katılımcıları birbirinden güzel ödüller de bekliyor.

Organizasyonda katılımcılar arasından çekilişle belirlenen

-1 kişi İngiltere’de Cambridge Studio Dil Okulu’nda 2 haftalık dil eğitimi

-2 Kişi Avrupa’da gönüllü çalışma kampı

-50 kişi online dil eğitimi kazanma fırsatına sahip olacak..

Okul, sınıf , bölüm ayrımı gözetmeksizin herkes katılabileceği tamamen ücretsiz olan etkinlikte yer alabilmek için 5 Kasım 2014 Çarşamba günü saat 09:30’da İTÜ Maçka Kampüsü’nde bulunmak yeterli olacak.

Yurt dışında okuma ve çalışma hayallerine öğrencileri bir adım daha yaklaştıracak olması tarafından heyecanla beklenen organizasyon hakkında ayrıntılı bilgiyi www.ituemk.org web sitesinden edinebilirsiniz.

İTÜ Hornets'ın fikstürü açıklandı Türkiye'nin En İyi Mühendis Yetiştiren Üniversitesi: İTÜ

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor