Anime Kurgu Animasyon Kulübü

Kulüp Başkanı Semih Melih Korkmaz
İletişim ituakak@itu.edu.tr

İTÜ Anime Kurgu ve Animasyon Kulübü 2018 yılından beri faaliyetlerini sürdüren kültür ve sanat kulübüdür. Kulübe katılımlar her zaman olmaktadır. Kulübün amacı ilk Türk animesi ve animasyonunu ortaya çıkarmak olup, kulüp içinde eğitim ve etkinlik olarak iki ana  

platformdan oluşmaktadır. Yapılan teorik ve pratik eğitimler sonucu ortaya çıkan ürünler genel olarak animasyon ve manga odaklıdır. 

 

Ögrenciler kulüp içi eğitimler ile kendilerinin program bilgilerini, animasyon becerilerini zihinsel düşünce yapılarını gelişimini ortaya çıkaracaktır. Etkinlik platformunda kulüple birlikte yer alanlar sene içerisinde anime gösterimleri, kültürel geziler, seminerler ve  

kulüp içi etkinlerle okul dönemi içinde eğlenceli vakit geçireceklerdir. Bunun dışında kulüp yaz okulu döneminde faliyetlerini sürdürerek öğrencilere yaz döneminde de etkinlik gerçekleştirme fırsatı sunmaktadır.

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Kültür-Sanat Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.