ArtITU (Sanatsal Bakış Kulübü)

Kulüp Başkanı Ece Ayvaz
İletişim artitu1773@gmail.com

ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü, 2017 Haziran ayında kurulmuş, ilk senesinde 20’nin üzerinde etkinlik düzenlemiş, 70 aktif üyesi ve toplamda 1600’ün üzerinde üyesiyle, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif kültür-sanat kulübüdür.

ArtITU, sanatın, insan hayatının her alanında olması gerektiği, mühendisliğin teknik birikim gerektirdiği kadar sanatsal bakış açısı ve yaratıcılık da gerektirdiği ve yapılan işlerde başarılı olmak için farklı düşünmek gerektiği, başarıya ancak bu yolla gidilebileceği düşünceleriyle çıktıkları bu yolda, öğrencilere de bu bakış açısını kazandırma amaçlı çeşitli etkinlikler düzenlemekte.

Peki nedir bu etkinlikler? Alanında uzman kişilerin gelip mesleklerindeki tecrübelerini ve başarılı olmalarını sağlayan bakış açılarını aktardığı söyleşiler, alanında en önde gelen duayen isimlerle buluşulan konferanslar, kendi elleriyle üreterek malzemeyle iç içe çalışılan workshoplar, tüm dünyadan önde gelen isimlerin buluştuğu zirveler, eğlenmek ve kendilerini geliştirmek için düzenledikleri aktiviteler, geziler, sinema geceleri, bir çok workshop ve etkinliğin bir arada gerçekleştirildiği sanat festivali ve dahası...

ArtITU, seni de bu büyük ailenin içinde görmekten memnuniyet duyacak!

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Kültür-Sanat Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.