Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Buz Antrenmanı

Başlangıç Tarihi 03 Aralık 2015 21:00
Bitiş Tarihi 03 Aralık 2015 23:30
Yer Silivrikapı Buz Pisti
Etkinlik Türü Eğitim

İTÜ Curling antrenmanlara hız kesmeden devam ediyor! 

Artık hepimizin bildiği gibi 03.12.2015 tarihi Perşembe günü saat 21.00'da yine Simmit'in önünde buluşuyor ve aynı yerden kalkacak servisimizle hep beraber buz pistine gidiyoruz.

Antrenmanımız 22.30 - 23.30 saatleri arasında olacaktır.

***Antenmanlar hakkında:
* Eğitimler baş antrenör Burak KORUCU (İTÜ Curling takımlar kurucusu, 2. kademe Milli Curling antrenörü, İTÜ SK Erkek takım kaptanı) ve yardımcı antrenör Dilara ASLAN (1. Kademe Curling Antrenörü, İTÜ SK Kadın takım kaptanı) gözetiminde ve diğer takım üyelerinin eşliğinde verilecektir.

* Antrenmanlarda 'buza ilk kez çıkanlar' seviyesinden başlanılarak eğitim verilecektir. Bu sebeple Curling'i hiç bilmeyen kişiler rahatlıkla katılabilir.

* Antrenmanların ilk amacı İTÜ öğrencilerine sosyal-sportif bir faaliyet sağlamak, boş zamanı spor yaparak değerlendirmek ve Curling gibi yeni ve özel bir sporu öğretebilmektir. Takım asil üyesi olmak ve maçlara takım adına katılabilecek seviyede bir sporcu olmak ise dönem sonunda ulaşılmak istenen hedeftir.

* Antrenmana gelirken: 
Uygun bulduğunuz bir eşofman altı(esnek olması ve buzla teması halinde çabuk ıslanmaması için kumaş olmaması önerilir) ve rahat bir spor ayakkabıyla( esnek bir ayakkabı olması ve tabanının çok düz olmaması önerilir) katılabilirsiniz.
Diğer ekipmanlar size buzda takım tarafından verilecektir.

* Dönüşümüz yine servisle ana kampüse olacak ve metrobüs kullanmak isteyenler için mecidiyeköyden geçecektir.

Servis, katılımcı sayısına göre belirleneceği için mevcut gruplardan ve telefonlardan bizimle iletişime geçmeniz GEREKMEKTEDİR.

Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı

Curling Kulübü

BUZ ANTRENMANI

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Buz Antrenmanı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı