Mizah Kulübü

İlker Gümüşoluk ve Mesut Süre Stand Up Gösterisi

Başlangıç Tarihi 06 Ekim 2015 14:00
Bitiş Tarihi 06 Ekim 2015 17:00
Konum KSB büyük salonu, İTÜ Maslak
Etkinlik Türü Eğlence
Giriş Bilgisi Ücretsiz

Yeni eğitim-öğretim döneminde Mizah Kulübü'nün düzenlemiş olduğu İker Gümüşoluk ve Mesut Süre Stand Up gösterisi 6 ekimde saat 14:00-17:00 arasında KSB binasında büyük salonda gerçekleşecektir. Katılım ücretsizdir.

lker Gümüşoluk kimdir?

İlker Gümüşoluk 1985 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Kadıköy Osman Gazi Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Sinema TV Bölümü mezunudur. Rock Fm'de 'Rabarba' isimli radyo şovunda program partnerliği yapmaktadır. Karmatürk 99.0'da hafta içi her akşam 17:00-20:00 arası moderatörlüğünü ve yapımcılığını üstlendiği 'Akşam Akşam' isimli bir şov programı vardır. Bloomberg Ht kanalında 25 bölüm 'Stand Up Comedy' isimli bir programda stand up gösterileri yapmıştır. Stand up kariyerini Kadıköy ve Taksim'deki çeşitli mekanlarda sürdürmektedir. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde seslendirme eğitimi alan İlker Gümüşoluk, Pera Güzel Sanatlar Akademisi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır. Aktif olarak metin ve senaryo yazarlığı yapmaktadır. Senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği dört kısa filmi vardır.Cuma akşamları saat 20.00 de BKM Mutfakta sahne almaktadır.

Mesut Süre kimdir?

Mesut Sure ilk, ortaokul ve lise öğrenimini Bursa'da tamamlamıştır. Profesyonel 2. Lig basketbol takımlarında basketbol oynayan Mesut Süre, Anadolu Üniversitesi, İşletme İngilizce bölümünü kazandıktan sonra, önce okul radyosunda çalışmış daha sonra Eskişehir’de çeşitli mekanlarda kendi yazdığı metinlerle gösteriler yapmıştır. Radyo’D ‘de Hakan Gündüz ile çalışan Süre ,daha sonra Karma Türk Fm'de Onur Yar ile çalışma fırsatı bulmuştur. Ekim 2007’de Rock Fm’de “Sabah Problemi” programını sunmuştur. Bu programdan birkaç ay sonra haftaiçi her sabah, 07:00 – 10:00 saatleri arasında yayınlanan “Rabarba” programını hazırlayan ve sunan Mesut Süre, İstanbul’da çeşitli mekanlarda stand-up gösterileri yapmaktadır. Süre, aynı zaman da Cuma akşamları 21:45’de, Bloomberg HT’de yayınlanan “Stand Up Comedy” programında yer almıştır. Mesut Süre, İlker Gümüşoluk ve Mustafa Kemal Ayça ile "Piyasadan Büyük Alacağımız Var" kitabını 24 Kasım 2012 tarihinde Destek Yayınevinden yayınlanmıştır. Yaklaşık 1 yıldır radyo programini akşamları yapmaktadır.Cuma akşamları saat 22.00 de BKM Mutfakta sahne almaktadır.

 

Mizah Kulübü

Doğaçlama Tiyatro Eğitimi İlk Dersi

Mizah Kulübü

Tanışma Çayı

Mizah Kulübü

MizahFest 2017

Mizah Kulübü

Karikatür Çizim Atölyesi

Mizah Kulübü

Karikatür Çizim Atölyesi