Savunma Teknolojileri Kulübü ve Savunma Teknolojileri Kulübü

İTÜ SAVTEK Savunma Sanayii' nin Merkezine Gidiyor!

Başlangıç Tarihi 28 Ocak 2013 18:52
Bitiş Tarihi 31 Ocak 2013 18:52
Konum Eskişehir- Ankara
Etkinlik Türü Gezi
İletişim İsmi Berkay Üstündağ
İletişim Bilgisi 05384473647 / ustundag.berkay@gmail.com

İTÜ SAVTEK Savunma Sanayii' nin Merkezine Gidiyor!

Her sene Ankara'da bulunan Savunma Sanayii kuruluşlarına düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz teknik geziler ile kulüp üyelerimizin sektörü daha yakından tanımasını hedeflemekteyiz. Türk Savunma Sanayii Kurum ve Kuruluşları ile yakın iş birliği içerisinde olan İTÜ SAVTEK, 28 - 31 Ocak tarihleri arasında Eskişehir ve Ankara'da bulunan Savunma Sanayii kurum ve kuruluşlarına teknik geziler düzenleyecektir. 

Savunma sektörünün her alanında faaliyet gösteren şirketlere yapılacak olan 4 günlük gezide; ASELSAN, FNSS, MİKES, STM, TAI, TEI, Roketsan, 1. Hava İkmal Bakım Komutanlığı ziyaret edilecek; hava sistemleri, kara sistemleri, mühimmatlar, elektronik sistemler ve askeri yazılımlar konularında bilgilerin ve çalışmaların paylaşılacağı etkinlikte katılımcılar akıllarına takılan sorulara en yetkili kişilerden cevaplar alma imkanını yakalayacaktır.

Birçok disiplinden üyeleri bulunan İTÜ SAVTEK, gerçeleştireleceği bu teknik gezi haftası ile üyelerine sektörü daha yakından ve yerinde tanıma fırsatı verecektir. Etkinliğin verimi ve Milli Savunma Bakanlığı gizlilik esaslı kurum/kuruluşlara düzenlenen etkinliklere getirdiği kısıtlamalar nedeni ile kontenjanları sınırlı tutulan gezide Ankara’da 4 gün 3 gece ikamet edilecek. Ön kayıt için katılımcı listesinin kesinleşmesi ile katılımcıların 55 TL yi kendilerine mail olarak gönderilecek hesap numarasına en geç 1 gün içerisinde yatırması gerekmektedir. Ulaşım ve kalınacak yer konusunda gerekli bilgiler ve teknik gezi ücretinin ikinci kısmı katılımcıların netleşmesinden sonra duyurulacaktır.Teknik Gezi Dönüşü tatil olması nedeniyle katılımcılar kendi imkanları ile yapacaktır. Teknik gezi kesin kayıt işlemi için en son 13 Ocak 2012 saat 23:59'a kadar üyelerimizin;

Ad:
Soyad:
Bölüm:
TC Kimlik No:
Sınıf:
E posta: 

bilgileri ile Etkinlik Komitesi Başkanımız Berkay Üstündağ' a mail olarak atmaları gerekmektedir. Teknik gezi için iletişim:

Berkay Üstündağ 0538 447 36 47
ustundag.berkay@gmail.com


*İTÜ SAVTEK teknik gezi programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Etkinliğe sadece İTÜ'de öğrenim gören kulüp üyeleri katılabilmektedir. 
*Aktif üyelere tüzük kuralları gereğince öncelik tanınabilecektir.
* İTÜ Öğrencileri dışında kayıt kabul edilmemektedir.
*Türk Vatandaşı olmayanlar ve çift vatandaşlık hakkına sahip olanlar firmalara giremeyecekleri için etkinlik kaydı yaptıramazlar.
*Etkinliğe kesin kayıt yaptıranlar etkinlik kurallarını kabul etmiş sayılır. 

Savunma Teknolojileri Kulübü

Alman Arşivlerinde Osmanlı Hava Gücü Konferansı

Savunma Teknolojileri Kulübü

DEFENCE-UP

Savunma Teknolojileri Kulübü

Genel Kurul Toplantısı

Savunma Teknolojileri Kulübü

Tanışma Çayı

Savunma Teknolojileri Kulübü

ARGE Alanında Proje Yönetimi ve Girişimcilik Faaliyetleri Konferansı