TEDxITU

Küçük Anlar Büyük Dönüşümler Zirvesi

Başlangıç Tarihi 14 Nisan 2024 10:00
Bitiş Tarihi 14 Nisan 2024 18:00
Konum Mustafa Kemal Amfisi
Etkinlik Türü Zirve
Ayrıntılı Bilgi https://www.instagram.com/p/C4xTZkOMaCF/?igsh=MXY2aWxuZjNxNmZyaQ==

TEDx ITU'de bu yılın teması anların büyüsünü keşfetmeye odaklanıyor. Çünkü küçük anların yarattığı büyük dönüşümler bizi ve etkinliğin ruhunu çok iyi anlatıyor.

"Küçük Anlar, Büyük Dönüşümler" teması, hayatın çeşitliliğini ve anlarımızın gücünü kutlama fırsatı sunuyor. Bu tema, hayatın karmaşıklığını ve güzelliğini vurguluyor, çünkü her bir anın, ne kadar küçük görünürse görünsün, büyük bir etkisi olabiliyor. Her birimizin hayatında, belki de ilk bakışta önemsiz gibi görünen ancak sonuçta hayatımızı şekillendiren anılar vardır. Bu anlar, bizi belki de biz yapan anlardır, değerlerimizi şekillendirir ve hayatlarımızın yönünü belirler.

Bu bağlamda bu yılın teması; bireyleri, toplumları ve dünyayı olumlu bir yönde değiştirmek için atılan küçük adımların gücünü vurguluyor. Hayatın her anını değerli kılmak, anılarımızı kutlamak ve paylaşmak temanın merkezini oluşturuyor. Hayatın en basit görünen anları, en büyük değişimleri yaratabilir ve hayatı daha anlamlı kılabilir.

TEDxITU ile bu tema altında, hayatınızı değiştiren veya etkileyen küçük anılarınızı paylaşmaya ne dersiniz?

KüçükAnlarBüyükDönüşümler ile birlikte, hayatı daha anlamlı kılan detaylara odaklanıp 14 Nisan Pazar günü İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi'ne bekleniyorsunuz.

TEDxITU

TEDxIstanbulTechnicalUniversity : Katmanlar

TEDxITU

TEDxIstanbulTechnicalUniversity

TEDxITU

Açılış Partisi

TEDxITU

Tanışma Toplantısı