Girişimcilik Kulübü

Kulüp Başkanı Zeynep Ceyda Aksoy
İletişim iletisim@itugirisim.org

İTÜ'de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören Girişimcilik Kulübü, 2006 yılından bu yana İTÜ'nün en aktif öğrenci oluşumlarındandır. Günümüze kadar İTÜ'de girişimcilik ekosisteminin gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

 

Kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılıp hayallerini gerçekleştirmeye inananların yuvası olan İTÜ Girişimcilik; üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürünü aşılayan, ekosistemin ihtiyaçlarına göre etkinlikler düzenleyip projeler geliştiren, güçlü işbirlikleri oluşturan proje ve yarışmalara katılım gösteren bir uzmanlık kulübüdür. 

 

Yıl içinde düzenlediği Çizginin Dışındakiler, Failure Week, Aşk Para Girişim, Olympia Academy, Startup staj programı, Startup ofis gezileri, fikir maratonları gibi pek çok etkinlik ile İTÜ Girişimcilik Kulübü, girişimciliğe adımınızı attığınız ilk merkez olacak ve kulüp içerisindeki aile ortamı ile size unutulmaz anılar, yeni arkadaşlıklar ve deneyim kazandıracaktır. 

 

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Uzmanlık Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.