Yapay Zeka Kulübü

Kulüp Başkanı Hikmet Gültekin
İletişim ituaistudentclub@gmail.com

İTÜ Yapay Zeka Kulübü, öğrencilerin yapay zekayla daha çok iç içe olmasını ve yapay zeka konusunda daha donanımlı olmasını, daha çok şey öğrenmesini amaçlamaktadır. Bu amaçla her yıl halihazırda yapay zekayla ilgilenen hocalarla veya iş hayatında yapay zekayla ilgilenen insanlarla söyleşiler, eğitimler ve konferanslar düzenlemektedir. Bunların yanında, kulüp içindeki deneyimli üyeler rehberliğinde sizlerin yapay zeka konusunda nereden başlamanız ve nasıl ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili yol göstermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, kulüp sayesinde yeni kişilerle tanıştığınız, kaynaştığınız ve yapay zeka konusunda dilediğiniz kadar sohbet edebileceğiniz haftalık kulüp toplantılarıyla iletişimde kalıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kulüp olarak, yapay zekanın yanında sosyal alanda da sizleri geliştirmeyi ve yeni insanlarla tanıştırmayı amaçlamaktadır. Akademik alanda ve kariyer alanında iletişim içinde olduğunuz insanlarla sizleri buluşturarak sizi daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Yapay Zeka Kulübü, kulüp içinde deneyimli üyeler dışında sadece yapay zeka bölümünden değil çoğu bölümden üyeleri bulunduğu için yapay zeka konusunda yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız veya daha hiç başlamadıysanız bile sizi de aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirtiyorlar.

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Uzmanlık Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.