Ar-Ge Teknolojileri Kulübü

Kulüp Başkanı Beyza Nur Çakmak
İletişim ituarigetek@gmail.com

Ar-Ge Teknolojileri Kulübü olan ArıGeTek sektörde söz sahibi şirketler ile Ar-Ge mühendisliği konusunda istekli gençler arasında bir köprü görevi üstlenerek bu ekosistemin merkezinde bulunmayı hedeflemektedir. Kariyer hedefleri arasında ar-ge mühendisliği bulunan veya ar-ge faaliyetleri hakkında bilgi edinmek isteyen gençleri ve sektördeki lider şirketleri bir araya getirerek, sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

Ar-Ge Teknolojileri Zirvesi ve Ar-Ge Talks gibi etkinliklerle katılımcılara sektörlerdeki ar-ge mühendisliği ve faaliyetleri hakkında bilgi sağlayan ArıGeTek, ayrıca teknik geziler düzenleyerek katılımcılara staj ve iş imkânı sağlamaktadır. Bununla birlikte, çeşitli eğitim ve seminerler aracılığıyla geniş kitleleri ar-ge mühendisliği ve ar-ge teknolojileri konusunda bilgilendirerek, bu alanda yetkinlik kazandırmayı amaçlamaktadır.

 

ArıGeTek, ar-ge mühendisliği konusunda meraklı herkesi tek bir çatı altında toplamak ve sektöre yeni mühendisler kazandırarak, geleceğin teknoloji liderlerini yetiştirmek için çalışmaktadır. Sosyal etkinlikler ile  kulüp üyeleri arasında bağlılık ve iş birliğini güçlendirerek, ArıGeTek ailesini oluşturmak ve sektördeki önemli bir oyuncu olmak için çaba göstermektedir.

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Uzmanlık Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.