Diyalektik Kulübü

Kulüp Başkanı Seyhan Deniz Nişancı
İletişim itu.diyalektik@outlook.com

Diyalektik Kulübü, girişimci İTÜ öğrencileri tarafından 23 Ekim 2015'te kurulmuştur. Kulüp geleceğin mühendislerinde entelektüel altyapıyı oluşturarak onlar için ufuk açıcı bir etken olmayı amaçlamaktadır. Bu yolda İTÜ öğrencilerine münazara kursları sağlar ve felsefi paylaşım takımlarına katılım imkanı sunar. Diyalektik Kulübü'nün münazara ekibi oluşturmak ve okulumuzu Türkiye çapında temsil etmek başlıca hedefleri arasındadır. Ayrıca öğrenciler İTÜ Diyalektik Kulübü'nde ikna kabiliyetini geliştirme fırsatını bulacak ve meslek hayatlarında avantaj sahibi olacaklardır.

 Kulübün üyelerine sunduğu sadece eğitim niteliğindeki faaliyetler değil, bu faaliyetleri düzenleme, takım ruhunu oluşturma, projenin içinde ve yönetiminde bulunma imkanı yaratmaktır. Kulüp faaliyetlerinin İstanbul Teknik Üniversitesi politikalarına uygun şekilde gerçekleştiren ekibe her hevesli İTÜ öğrencisinin katılımını bekliyorlar.

Genel Aktiflik Sıralaması:86
6 ay önce-
12 ay önce-
Kültür-Sanat Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:31
6 ay önce-
12 ay önce-
arı24 Aktiflik Puanı:1,3
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.
Diyalektik Kulübü

Gösteri Maçı

Diyalektik Kulübü

Film Gösterimi: Devil's Advocate

Diyalektik Kulübü

Tanışma Toplantısı

Diyalektik Kulübü

Tanışma Toplantısı

Diyalektik Kulübü

Diyalektik&Münazara Gösteri Maçı ve Tanışma Toplantısı