Münazara Kulübü

Kulüp Başkanı Taylan Ünal
İletişim ftaylanunal@gmail.com

Münazara Kulübü, girişimci İTÜ öğrencileri tarafından 23 Ekim 2015'te kurulmuştur. Kulüp geleceğin mühendislerinde entelektüel altyapıyı oluşturarak onlar için ufuk açıcı bir etken olmayı amaçlamaktadır. Bu yolda İTÜ öğrencilerine münazara kursları sağlar ve felsefi paylaşım takımlarına katılım imkanı sunar. Münazara Kulübü'nün münazara ekibi oluşturmak ve okulumuzu Türkiye çapında temsil etmek başlıca hedefleri arasındadır. Ayrıca öğrenciler İTÜ Münazara Kulübü'nde ikna kabiliyetini geliştirme fırsatını bulacak ve meslek hayatlarında avantaj sahibi olacaklardır.

Kulübün üyelerine sunduğu sadece eğitim niteliğindeki faaliyetler değil, bu faaliyetleri düzenleme, takım ruhunu oluşturma, projenin içinde ve yönetiminde bulunma imkanı yaratmaktır. Kulüp faaliyetlerinin İstanbul Teknik Üniversitesi politikalarına uygun şekilde gerçekleştiren ekibe her hevesli İTÜ öğrencisinin katılımını bekliyorlar.

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Kültür-Sanat Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.