Endüstri Mühendisliği Kulübü

Kulüp Başkanı Deniz Cem Doğru
İletişim info@ituemk.org
Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü İTÜ’nün ilk öğrenci kulüplerinden birisidir. Kurulduğu 1992 yılından bu yana öğrencilerin kişisel gelişimine katkı sağlayacak sosyal ve akademik etkinlikler düzenleyerek her zaman farklı olmayı amaçlayan İTÜ EMK, bu amaç doğrultusunda her sene İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu( EMÖS), UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması, Sektör Günleri, Sektörün İçinden gibi kariyer odaklı etkinliklerin yanında partiler, eğitimler ve söyleşiler de düzenlenmektedir.

Düzenlediği her etkinlikle adından söz ettiren ve binlerce üniversite öğrencisi tarafından takdirle takip edilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü aynı zamanda 31 ülkede 81 yerel grup ile etkinlik gösteren Avrupa Endüstri Mühendisliği Öğrencileri Birliği (ESTIEM) gibi topluluklarda İTÜ’yü temsil eden tek kulüp olma özelliğine de sahiptir. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübünün Optimum Topluluğu ise senede üç kez çıkardığı Optimum Dergisi ile İTÜ EMK'nın basın yayın görevini üstlenir ve yıl boyunca birbirinden farklı konularda eğitici atölyeler düzenlemektedir. 

Öğrenciler, İTÜ EMK’ya sınıf ya da bölüm ayrımı olmaksızın katılabilmekte ve etkinliklerinde görev alabilmektedir. Bunun için ituemk.org ‘da bulunan kayıt formunu doldurmak yeterlidir.

 

 

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Uzmanlık Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.