Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü

Kulüp Başkanı Burak Sarsılmaz
İletişim itumtpk@gmail.com

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mart 2019'dan beri faaliyet gösteren Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü; öğrenme isteği olan insanlara müzik prodüksiyonu eğitimi veren, elektronik müzik kültürünü yaşatmak adına çeşitli etkinlikler düzenleyen (workshop,söyleşi,yarışma vs.), bir bilgisayar ve kulaklık ile yaratıcılığın birleşimi ile insanların ne gibi işler başarabileceğini anlatmayı amaçlayan bir öğrenci kulübüdür.

Mart 2019’da Türkiye’deki ilk ve tek Ableton sertifikalı kurs olan Uniş Akademi ile düzenledikleri workshopla etkinliklerine başlayıp kendine has tarzıyla bilinen, Berklee Valencia mezunu, Refik Anadol gibi önemli isimlerle aynı projede yer alan ve Mabel Matiz’in ekibinde yer alan Karakter ile audiovisual performans workshopu ile döneme devam ettiler. Uniş Akademi ile yaptıkları Opening Workshop’ta beraber yaptıkları parçaya remix yarışması düzenlemiş ve ilk dönemlerini noktalamış oldular. 

Temmuz ayında kulübün DJ'leri ile yaz partisi, Eylül ayında Cem Eröge'nin müzik prodüksiyon eğitimi verdiği Produce n Chill etkinliği, Aralık 2019'da Apple ile Zorlu Center'da GarageBand üzerine interaktif bir atölye çalışması gibi birçok etkinlik ve eğitime yer veren Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor ve hepinizi ailelerinin bir parçası olmaya davet ediyorlar! 

Genel Aktiflik Sıralaması:70
6 ay önce-
12 ay önce-
Kültür-Sanat Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:24
6 ay önce-
12 ay önce-
arı24 Aktiflik Puanı:8,8
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.
Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü

MWM (Kedi Mari ve Purple Phase) Soru-Cevap

ArtITU (Sanatsal Bakış Kulübü) ve Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü

Artfoglio Canlı Panel

Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü

Tarantin Quarantino

Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü

Couchella 2020 by MTPK