Elektronik Müzik Kulübü

Kulüp Başkanı Berke Köksal
İletişim ituedm@gmail.com

Dünyanın en eski teknik üniversitelerinden biri olup 250. yılına giren İTÜ, sahip olduğu birçok değer ve birikimi, köklü eğitim modelinin yanı sıra içinde barındırdığı kulüplerden alıyor. Bu değerler bütününü tamamlayabilmek için eksik kalan bir parçayı oluşturmak ve yeni bir kültür yaratmak gerekiyordu. Bu değer bizler için çok önemli bir tutku olan “elektronik müzik”ti.

 

2019’un mart ayında çıktığımız bu yolculukta sayısız etkinlik, ücretsiz workshop ve eğitimler, en önemlisi ise bir kulaklık ve bilgisayar ile müzik üretmenin mümkün olduğunu gösteren her türlü faaliyete imza attık; bu kültürü pekiştirmek için her tarzda müzik üretimini ve sahne performanslarını destekleyen “Müzik Tasarımı ve Performans Kulübü” adını kullanmıştık.

 

Kuruluşumuzdan bu yana iyisi ve kötüsüyle 3 yılını tamamlamış bir kulüp olarak bugün çok daha tecrübeli, istekli ve yeniliğe açığız. Mevcutta taşıdığımız değerleri koruyarak yepyeni alanlarda birçok etkinliğe imza atmak, elektronik müzik kültürünü hem İTÜ’de hem de diğer tüm mecralarda yaymak ve yenilenmiş bir kimlikle gelecek döneme daha güçlü şekilde yürümek için kulüp ismimizi ve logomuzu değiştirmeye karar verdik.

 

İTÜ Elektronik Müzik Kulübü, kısaca İTÜ EDM önümüzdeki dönem itibariyle yeni üyeleri ve ekip arkadaşlarıyla çok başarılı işlere imza atmaya devam edecek. Kulübümüzün yeni oluşumuna destek vermek isteyen herkesi bu güzel ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz! 

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Kültür-Sanat Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.