Sualtı Hokeyi Kulübü

Kulüp Başkanı Emir Karakuş
İletişim ituuwh@gmail.com

Sualtı hokeyi, 1999 senesinde Türkiye’de resmen faaliyete geçmiş olup hala aynı hızda gelişmekte olan bir spor dalıdır. Sualtı Hokeyi Kulübü Türkiye milli takımından ve 2000'li yıllarda bu spora gönül veren İTÜ'lü sporculardan ilham alınarak İTÜ'nün bu sporun değerlerine tekrar kavuşması amaçlanarak 2019 yılında kurulmuştur.

Kulüp hazırlayacağı antrenman programlarıyla öğretmenin ve eğlenmenin yanı sıra sporcunun sosyal hayatı, beslenmesi, zaman yönetimi gibi daha birçok alanda gelişimi üzerine seminerler düzenlemek ve sualtıyla hemen hemen her türlü bilginin bulunabileceği ve sualtı dünyasının network akışınına sahip olabileceği bir çevre geliştirmeyi hedefliyor.

Sualtı Hokeyi Kulübü sualtı sporlarına ilgi duyan, öğrenmek ya da bildiği halde keyifli vakit geçirmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen herkes için güzel bir adım olacaktır.

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Spor Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.