Paylaş:

Kampüsün yeni mekanı: MACGAL COFFEE

Uzun zamandır tadilatta olan Vadi Cafe, MACGAL COFFEE adıyla hizmete açılmak için gün sayıyor.

Lokasyonu itibariyle (Vadi Yurtları yanı), kampüsün en yüksek potansiyelli mevkilerinden birinde bulunan Vadi Cafe'nin yetersizliği, özellikle müşteri portföyünün büyük çoğunluğunu oluşturan Vadi öğrencileri tarafından sıkça eleştiriliyordu. İTÜ24 olarak yaptığımız kafeler anketinde de Vadi Cafe'nin yetersiz bulunduğu açıkça görülüyordu.

İşletmecisinin değişmesiyle birlikte, uzun bir tadilat ve yenilenme sürecine giren mekandaki çalışmalarda artık sona gelindi. Yeni haliyle bambaşka bir çehreye büründüğü görülen mekanın ismi "MACGAL COFFEE" olarak değiştirildi.

Hem kafe hem market 

Önümüzdeki hafta hizmete açılması beklenen MACGAL COFFEE'de, önceki hizmetlere ek olarak, öğrencilerin açılacak mini market ile gıda alışverişi yapabileceleri belirtildi. Ayrıca öğrenciler, 7/24 açık olması beklenen mekandan LİG TV yayınlarını da  takip edebilecekler.

Vadi öğrencileri, kafenin avantajlı konumuna rağmen önceki halinin yetersizliği nedeniyle alternatif seçeneklere yönelmek zorunda kalıyordu. Hizmete açılmasının ardından MACGAL COFFEE'nin öğrencileri tatmin edip edemeyeceği ise merak konusu. 

 

Bu sefer mezunlar karşılaşıyor: MasterGames Birincilik yine İTÜ'den geldi

U.S. News & World Report 2021 Best Global Universities Rankings raporuna göre İTÜ sıralamaya girdiği 8 alanın 5’inde Türkiye birincisi

İTÜ Hazırlık'ta parayla 5 puan dönemi

Yeni dönemde İTÜ'lülerin mutlaka izlemelisiniz dediği filmler

Yeni dönemde tüm İTÜ öğrencilerine VPN erişimi veriliyor

Havuz dersleri notlandırma sisteminde değişikliğe gidiliyor