İşletme Mühendisliği Kulübü ve İşletme Mühendisliği Kulübü

16. Yönetim Bilimleri Kongresi

Başlangıç Tarihi 12 Mart 2015 09:00
Bitiş Tarihi 14 Mart 2015 17:15
Yer Maçka Mustafa Kemal Amfisi
Etkinlik Türü Kongre
Etkinlik Sorumlusu İMK
İletişim http://ybk.org.tr/iletisim/

Turkcell Profesyoneller Kulübü ana sponsorluğunda gerçekleşecek 16. Yönetim Bilimleri Kongresi 12-13-14 Mart tarihlerinde İTÜ Maçka’da! 

 

3 gün boyunca sürecek oturumlar, vaka çalışmaları, kariyer alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek kapanış gecesi konseri ile dopdolu YBK’15 sizi bekliyor!

 

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak, dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

 

Yönetim Bilimleri Kongresi kapsamında ‘Geleceğe Dönüş’ teması altında Türkiye ve dünya gündemindeki güncel konular sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınacak. Bunların yanı sıra organizasyon kapsamında yönetim bilimlerinin ülkemizdeki geleceği ile ilgili beklentiler irdelenecek ve konuşmacılar ile katılımcılar arasında bilgi ve fikir aktarımı etkin bir şekilde sağlanacak.

 

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

 

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır. 

 

Ayrıca 4 aylık bir sürecin sonunda belirlenen ADmind Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması'nın finalistlerinin sunumları da 14 Mart günü YBK'da olacak!

 

16. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, http://www .facebook.com/ YBKongresi sayfasından ve ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ybk.org.tr

 

*İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin etkinlik için hiçbir ücret ödemesi gerekmez.

 

Kayıt için tıklayınız.

 

İşletme Mühendisliği Kulübü

Geleneksel 44. Yıl Prof. Dr. Selime Sezgin Mezunlar Brunchı

İşletme Mühendisliği Kulübü

Tanışma Toplantısı

İşletme Mühendisliği Kulübü

İTÜ İşletme Mühendisliği Tanıtım Toplantıları

İşletme Mühendisliği Kulübü

Excel Eğitimi - Armağan Akbay

İşletme Mühendisliği Kulübü

İTÜ İşletme Mühendisliği Tanıtım Toplantıları