Endüstri Mühendisliği Kulübü

26. İTÜ EMÖS (İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu)

Başlangıç Tarihi 29 Ocak 2019 12:00
Bitiş Tarihi 02 Şubat 2019 19:00
Yer İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi
Etkinlik Türü Zirve
Ayrıntılı Bilgi www.ituemos.org
Katılım Türü Herkese Açık

26 yıldır aralıksız gerçekleşmesi sebebiyle Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği olarak anılan ve her yıl kendine kattıklarıyla yıllardır yenilikçi olan İTÜ EMÖS bu sene de sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamaya geliyor.
Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden biri olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 26.sı düzenlenen İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (İTÜ EMÖS), 29 Ocak-2 Şubat 2019 tarihleri arasında “Yapay Seçilim” ana teması çerçevesinde şekillenecek.

Dijital dönüşümün hüküm sürdüğü günümüzde, değişen dünyaya ayak uyduramayanların artık ayakta kalamadığını anlatacağımız 26. İTÜ EMÖS; ‘’Yapay Seçilim’’ teması çerçevesinde Internet of Things, Marketing 4.0, AI and Robotics, Industrialized Analytics, Blockchain, Design Thinking alt başlıkları incelenecek.

Şehir dışından gelen katılımcılar için konaklama seçeneği de bulunan ve 5 gün sürecek olan etkinlik kapsamında, dinleyiciler alanında uzman üst düzey yöneticilerin katılacağı oturumlar ile hem güncel iş trendleri hakkında bilgi sahibi olacak hem de iş dünyasının önde gelen isimleri ile birebir iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

Oturumlara paralel olarak gerçekleşecek olan İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri ile dev şirketler ile vaka analizi, iş simülasyonu ya da eğitim gibi platformlarda bir araya gelme şansı yakalayacak olan katılımcılar, diğer yandan da kültür, sanat, kişisel gelişim vb. gibi ilgileri olan alanlar üzerine gerçekleşecek interaktif workshoplarla hem eğlenecek hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecekler.

84 üniversite ve 96 farklı bölümden 2000’in üzerinde katılımcı ile gerçekleşen İTÜ EMÖS’te sen de yerini al, değişen dünyayı hep birlikte inceleyelim!

*Kayıt için www.ituemos.com 'a tıklayabilirsiniz.
*Etkinliği okul, bölüm ve sınıf ayrımı olmaksızın katılım mevcuttur.
*Seminerlere katılım tamamen ücretsizdir.

Endüstri Mühendisliği Kulübü

30. İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu)

Endüstri Mühendisliği Kulübü

7. Departmanlar Arası Rotanı Tasarla

Endüstri Mühendisliği Kulübü

30.İTÜ Sektör Günleri

Endüstri Mühendisliği Kulübü

ESTIEM Tanışma Toplantısı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Toplantısı