Girişimcilik Kulübü

Çizginin Dışındakiler III

Başlangıç Tarihi 12 Aralık 2019 10:00
Bitiş Tarihi 12 Aralık 2019 17:30
Yer SDKM
Etkinlik Türü Zirve
Ayrıntılı Bilgi itugirisim.org
Katılım Türü Herkese Açık

Herkesin içten içe yazmak istediği bir hikaye vardır. Kendi içinden gelen cılız bir sestir bu. Ona kulak vermek çoğu zaman mümkün olmaz. O bize: “Çizginin dışına çık!” der.” Kendin ol.”, “Sınırlarını kendin belirle.” Hayat koşuşturmasında bu mümkün olmayabilir.


Bizim bu etkinliği düzenlemekteki amacımız biraz da bu: Farkındalık yaratmak, cesaretlendirmek ve ilham olmak. Bırakalım da herkes kendi çizgisini kendi çizsin. Bırakalım da “Tutkuları gelecekleri olsun.”


İTÜ Girişimcilik Kulübü'nün düzenlediği “Çizginin Dışındakiler”; kalıplaşmış kariyer planları yerine tutkuları yolunda, kendi motivasyonları ile ilerlemiş kişilerin konuşmacı olduğu etkinliktir.

12 Aralık 2019’da İTÜ SKDM’de gerçekleşecek Çizginin Dışındakiler yine önemli isimleri ağırlayacak. Ayazağa Kampüsü’nde gerçekleşecek etkinliğin taslak programı yakında açıklanacaktır.

Harika bir gün geçirmek için formu doldurun, girişimcilik ekosisteminin, sosyal medyanın, iş ve sanat dünyalarının en sıradışı isimlerinin, en çılgın gezgin ve aşçılarının ağırlanacağı Çizginin Dışındakiler III'de yerini ayırt.

Kayıt için:

https://www.eventbrite.com/e/itu-cizginin-dsndakiler-iii-tickets-81793545697

Girişimcilik Kulübü

Aşk Para Girişim - Yarışma

Girişimcilik Kulübü

Salı Toplantısı

Girişimcilik Kulübü

Tanışma Çayı

Girişimcilik Kulübü

''Women-Led Startups'' zirvesi

Girişimcilik Kulübü

Tanışma Toplantısı