Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Curling Kulübü Tanışma Toplantısı

Başlangıç Tarihi 27 Ekim 2014 18:00
Yer Ruhi Sarıalp Toplantı Salonu
Etkinlik Türü Toplantı

İTÜ CURLING, İstanbul'un Türkiye Curling Ligindeki tek takımı olmanın verdiği gurur ve İstanbul'da öncü olmanın sorumluluğu ile yoluna hızla ve büyüyerek devam ediyor. Eğer sen de Curling'i severek takip ediyorsan veya merak ederek öğrenmek istiyorsan; İtü Curling Kulübüne ulaş ve takımda yer alma şansı yakala. Şimdiden Türkiye ve İstanbul Curling tarihine öncülerden olarak adını yazdırmış İTÜ Curling'e katılarak çevrendekilerle bu gururu paylaşabilirsin.
 
Dönemin büyük tanışma toplantısı 27 Ekim Pazartesi akşam 18.00'da Ruhi Sarıalp Toplantı Salonunda (İTÜ Maslak Kampüsü, Beden Eğitimi Bölümü 2.kat-Dolunay Cafe üstü-Merkez kütüphane arkası) gerçekleştirilecek. Toplantıda takımla ve yeni sporcu adaylarıyla tanışma, Curling hakkında genel bilgi, yeni başlayanlar için yapılacak olan buz antrenmanları bilgilendirmesi, yeni dönem projeleri, Türkiye Ligi maçları, uluslararası organizasyonlar ve projeler ile lisanslama işlemleri hakkında bilgiler verilecek.
(Etkinlik facebook sayfası: https://www.facebook.com/events/735646403139203/ )
 
Unutma!; İTÜ Curling takımları herkese açık. Türkiye'nin ve özellikle İstanbul'un ilk Curling sporcularından eğitim almak ve aramıza katılmak senin elinde. Olimpik, farklı ve eğlenceli bir sporu deneyimlemek, lisanslı İTÜ Spor Kulübü sporcusu olmak, Üniversite hayatına renk katmak ve en önemlisi takım ruhunu eğlenerek yaşamak istiyorsan tanışma toplantısına sende katıl.
 
Bir gün; 'İstanbul'a Curling'i İTÜ getirdi; bu sporu ülkemize İTÜ'lüler yaydı.' diyecekler. Sadece bekle ve gör; ya da sen de bize katıl ve bu başarıda sen de yer al.
 
İTÜ Curling facebook grubu: https://www.facebook.com/groups/itucurling/

Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı

Curling Kulübü

BUZ ANTRENMANI

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Buz Antrenmanı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Buz Antrenmanı