IAESTE ve IAESTE

IAESTE Online Kariyer Fuarı 2013 - Bir Tık Ötede!

Başlangıç Tarihi 14 Ekim 2013 00:00
Bitiş Tarihi 07 Kasım 2013 23:59
Yer Online
Etkinlik Türü Fuar
Etkinlik Sorumlusu Yağız AKBIYIK
İletişim yagiz.akbiyik@iaeste.org
Ayrıntılı Bilgi http://www.onlinecareerfair.eu

IAESTE Online Kariyer Fuarı 2013 – Bir Tık Ötede!

Mühendislik, fen öğrencisi ya da yeni mezun musun ve Avrupa'da iş fırsatları ve eğitim olanaklarıyla mı ilgileniyorsun?

O halde,  14.10.2013-7.11.2013 tarihlerinde IAESTE Online Kariyer Fuarı sizin için mükemmel bir fırsat. Faydalı bilgiler bulun, üst düzey işverenlerle ve üniversitelerle iletişim kurun ve diğer 15'in üzerinde Avrupa ülkesindeki öğrenciler ile deneyimlerinizi paylaşın, masanızdan bile kalkmadan!

Sanal kariyer platformumuz aracılığıyla, katılımcı olarak firma profiline bakabilir, iş fırsatlarına başvurabilir ve firma temsilcileriyle çalışma koşulları, güncel projeler ve firma kültürü hakkında daha fazla bilgi almak için sohbet edebilirsiniz.

Katılan üniversiteler sayesinde fuar, yurtdışında okumak isteyen veya doktora olanaklarını araştıran mühendislik ve fen öğrencileri için ilgi çekici bilgiler ve kariyerle ilgili seminerler sağlayacak. Mesela, "İngilizce CV nasıl yazılır?", "Yurtdışında kariyere başlamak için en iyi 10 yol" gibi, gelecekte uluslararası bir kariyer yolunda ilgilenen herkes için çok değerli.

Daha ayrıntılı bilgiyi nerede bulabilirim? 

Facebook'ta takip edebilirsiniz (https://www.facebook.com/IAESTEOnlineCareerFair ) veya internet sitemize göz atabilirsiniz: http://www.onlinecareerfair.eu

 

IAESTE

Tanışma Kahvaltısı

IAESTE

IAESTE Party

IAESTE

Tanışma Kahvaltısı

IAESTE

Tanışma Toplantısı 2

IAESTE

Tanışma Toplantısı 1