Mühendisliğe Hazırlık Kulübü ve Mühendisliğe Hazırlık Kulübü

İnşaat Mühendisliği Seminerleri 2013

Başlangıç Tarihi 01 Nisan 2013 15:19
Bitiş Tarihi 03 Nisan 2013 15:19
Yer Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Etkinlik Türü Çalıştay
Etkinlik Sorumlusu Mehmet OKAY || Koordinatör
İletişim okaymehmet92@gmail.com
Katılım Türü Ücretli

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ SEMİNERLERİ 2013

 

Geçmiş yıllarda İstanbul ve Türkiye çapında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi, İTÜ’nün inşaat mühendisliği eğitiminde Türkiye ve Dünya çapındaki öneminin ve aktif çalışmakta olan 50’yi aşkın üyemizin bizlere verdiği güç ile bu sene uluslar arası alana taşıyoruz. Bu seneki etkinliğimiz yurt dışından 60 kişi, yurt içinden 140 kişi olmak üzere 200 kişi konaklamalı, İTÜ ve İstanbul içindeki diğer üniversitelerden de konaklamasız 200 kişinin katılımıyla İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde 1-2-3 Nisan 2013 tarihinde gerçekleşecektir.2006’dan bu yana yapılan etkinliğimiz her sene kendine yeni bir şeyler katarak devam etmektedir. Etkinliğimize günümüze kadar sektörde söz sahibi olan, dünya çapında bilim adamları olarak bilinen Prof. Dr. Zekai CELEP, Prof. Dr. Zekai ŞEN, Prof. Dr. Mahir VARDAR gibi İTÜ Öğretim Görevlileri, Yapı Merkezi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ersin ARIOĞLU, Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur DUMANKAYA gibi sektörde söz sahibi bir çok kişi yer almıştır. Bu İMS’13 ve yapacağımız diğer etkinliklerde de devam edecektir.

 

 İTÜ MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK KLÜBÜ

itumuhendisligehazirlikkulubu@gmail.com

ayrıntılı bilgi için etkinlik sayfamız : http://ims-civilcon.com/

facebook:  https://www.facebook.com/groups/itu.mhk/?fref=ts

twitter            :  https://twitter.com/itu_mhk

Geçmiş yıllarda İstanbul ve Türkiye çapında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi, İTÜ’nün inşaat mühendisliği eğitiminde Türkiye ve Dünya çapındaki öneminin ve aktif çalışmakta olan 50’yi aşkın üyemizin bizlere verdiği güç ile bu sene uluslar arası alana taşıyoruz. Bu seneki etkinliğimiz yurt dışından 60 kişi, yurt içinden 140 kişi olmak üzere 200 kişi konaklamalı, İTÜ ve İstanbul içindeki diğer üniversitelerden de konaklamasız 200 kişinin katılımıyla İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde 1-2-3 Nisan 2013 tarihinde gerçekleşecektir.

----

We are going to make our seminars international that is different from the past organizations. This year our activity will host 400 people; 60 from abroad, 140 from Turkey with accommodation and 200 people from Istanbul and different universities without accommodation. Seminars will be held on at ITU Suleyman Demirel Cultural Center between April 1-3 in 2013.

 

Ayrıntıları okuduktan sonra görsele tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

konaklama görseli

Başvuru ücretlerini belirtilen hesap numarasına başvurunuzdan sonraki hafta içerisinde yatırmanız gerekmektedir. Ödeme için gerekli hesap bilgilerini başvuru formunun üst kısmındaki açıklama bölümünde bulabilirsiniz. Lütfen bu bilgileri formunuzu göndermeden önce not alın.

Başvuru Ücreti 

Konaklamalı 

Ücret yurt içi katılımcıları için 140 TL, yurt dışı katılımcıları için 120 € olarak belirlenmiştir. Konaklamalı katılımcılar aşağıdakilerden faydalanacaktır. 

Konaklamasız

Ücret İTÜ öğrencilerine 10 TL, İTÜ dışındaki üniversite öğrencilerine ise 20 TL olarak belirlenmiştir. Konaklamasız katılımcılar aşağıdakilerden faydalanacaktır.

Salon kapasitesi dolduğu takdirde internet ortamından başvuru yapmamış olanlar oturumlara giremeyecektir.

Mühendisliğe Hazırlık Kulübü

Rüzgar Enerji Santralleri - Erdem Üncü

Mühendisliğe Hazırlık Kulübü

Beton Kano Seminerleri

Mühendisliğe Hazırlık Kulübü

Katar'da Mega Yapılar - Ali Kara

Mühendisliğe Hazırlık Kulübü

Lisansüstü Eğitim Hakkında Merak Edilenler

Mühendisliğe Hazırlık Kulübü

Lisansüstü Eğitim Hakkında Merak Edilenler