Curling Kulübü

BUZ ANTRENMANI

Başlangıç Tarihi 10 Kasım 2016 20:00
Bitiş Tarihi 11 Kasım 2016 00:00
Yer Icetanbul BUZ PISTI
Etkinlik Türü Eğitim
Etkinlik Sorumlusu Dilara Aslan
İletişim 05054525588
Katılım Türü Herkese Açık

İTÜ Curling ICETANBUL Buz Pisti'nde gerçekleştireceği antrenmanlarıyla sezona başlıyor!

Geçen sene Ünilig 2.liği kazanan takımımızın bu seneki hedefleri daha da büyük! Çok yakında gerçekleşecek olan Türkiye Curling Ligi'nde oynama şansı yakalamak için sen de hemen aralarına katıl!

***Antenmanlar hakkında:

* Antrenmanlarda 'buza ilk kez çıkanlar' seviyesinden başlanılarak eğitim verilecektir. Bu sebeple Curling'i hiç bilmeyen kişiler rahatlıkla katılabilir.

* Antrenmanların ilk amacı İTÜ öğrencilerine sosyal-sportif bir faaliyet sağlamak, boş zamanı spor yaparak değerlendirmek ve Curling gibi yeni ve özel bir sporu öğretebilmektir. Takım asil üyesi olmak ve maçlara takım adına katılabilecek seviyede bir sporcu olmak ise antrenmanlar ilerledikçe ulaşılmak istenen hedeftir.

* Antrenmana gelirken:
Uygun bulduğunuz bir eşofman altı(esnek olması ve buzla teması halinde çabuk ıslanmayacak kumaş olmaması önerilir) ve rahat bir spor ayakkabıyla( esnek bir ayakkabı olması ve tabanının çok düz olmaması önerilir) katılabilirsiniz.
Diğer ekipmanlar size buzda takım tarafından verilecektir.

* Dönüşümüz yine servisle ana kampüse olacak ve metrobüs kullanmak isteyenler için çeşitli noktalarda bu imkan sağlanacaktır.

Servis, katılımcı sayısına göre belirleneceği için etkinliğe onay vermeniz ve mevcut gruplardan ve telefonlardan bizimle iletişime geçmeniz önemlidir.

ÜCRET 15TL olacaktır
--

İTÜ Curling is starting to the training season at ICETANBUL Ice Rink!

We are meeting at Maslak Campus and take our ride from there. Time and meeting point will be anounced here as soon as possible.

Our training at the rink will be held on between 8:00pm and 9:00pm.

**About trainings

*Trainings will be organized for the ones "never been in a rink before". Even the ones dont know about curling can join the trainings easily.

*Main goal of the trainings is giving the opportunity to socialize with sports mostly in İTÜ and able to teach a new sports like curling. The goal we like to achieve at the end of the season is being a member of the team who could represent İTÜ on Curling league matches.

*What to bring to the trainings
-Comfortable sweetpants
-Training shoes (not flat bottomed shoes like tennis shoes)
Other equipments you will need on rink will support by the team.

*We will use our ride again on returning to the main campus. Also we will stop at some points for the ones who want to use metrobus line.

It is important to us and our ride to know whether you are going to join the training or not. So please vote the event and contact with us via our current numbers.

Price will be 15TL

Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Buz Antrenmanı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Buz Antrenmanı

Curling Kulübü ve Curling Kulübü

Tanışma Toplantısı