Dans Kulübü ve Dans Kulübü

İTÜ Dans Dersleri Başlıyoooor...

Başlangıç Tarihi 15 Ekim 2012 00:00
Yer Maçka ve Gümüşsuyu Kampüsleri
Etkinlik Türü Çalıştay
Etkinlik Sorumlusu http://www.facebook.com/itudanskulubu
İletişim Facebook Sayfası

İTÜ dans dersleri 15 Ekim haftası başlıyor! Derslerle ilgili sorularınız için küçük bir sss bölümü hazırladık. Soru sormadan önce okursanız seviniriz. İlave sorularınızı bize özel mesaj olarak atabilirsiniz. Görüşmek üzere! :)

*Derslere gelmeden önce kayıt yaptırmam gerekiyor mu? Hayır, önceden kayıt yaptırmanıza gerek yok. Seçtiğiniz derse gelmeniz yeterli.

*Derslere partnerli katılmam gerekiyor mu? Hayır, partnerle gelmenize gerek yok. Tek başınıza gelebilirsiniz.

*Ücretler ne kadar? Ders ücretleri hakkındaki bilgiyi derslere gelerek sınıf görevlilerinden alabilirsiniz.

*Kontenjan sınırlaması var mı? Kontenjan sınırlamamız yoktur.

*Dersler ne kadar sürüyor? Dersler haftada bir gün, bir buçuk saat uzunluğundadır. 10 hafta süresince devam etmektedir.

*Saati ve yeri nerede? Dersler Maslak ve Gümüşsuyu kampüslerindedir. Hangi dansın nerede hangi saatte olduğunu ders programından bulabilirsiniz.

*Maslak ve Gümüşsuyu'ndaki salonlar tam olarak nerede? Maslak'taki dersler havuz binasında veriliyor. Binaya vardığınızda diğer insanları görerek, sınıf görevlisini bularak ya da güvenlik görevlisine sorarak kolayca hem üst salonu hem de alt salonu bulabilirsiniz. Havuz binasına kadar gidip sonra burada kimse yok diye dönmeyiniz, biz oradayız:)

Gümüşsuyu'ndaki dersler fakültenin spor salonundaki dans salonunda yapılıyor. Kampüse vardığınızda öğrencilere veya görevlilere sorup bulabilirsiniz. Dans salonu spor salonunun içinde bir üst katta bulunmaktadır. Paylaşılan kroki resimleri size yardımcı olabilir.

*Daha önceden dans etmiş olmam gerekiyor mu? Başlangıç seviyesi dersler için daha önce dans eğitimi almış olmanız gerekmiyor. Seviyenizden emin olamıyorsanız derslere gelerek eğitmenlerden yardım alabilirsiniz.

*Derslerde ne giymek gerekir? Rahat edebileceğiniz kıyafet ve ayakkabıları tercih edin. Bot gibi ayakkabılar giymeyiniz.

*Hangi dansa başlasam karar veremedim?Ne yapsam?!? İlk hafta kararsız kaldığınız derslerin hepsine gelebilirsiniz. Dersleri görerek kendiniz karar verirsiniz.

*Tanışma toplantısı olacak mı? Dans Kulübü'ne nasıl üye olabilirim? Tanışma toplantısı yapmayı düşünmüyoruz. Bu konuda çok talep geldi ancak çok fazla kişi olacağımızdan bu toplantı amaca hizmet edemeyecektir. Derslere gelerek hem diğer öğrencilerle hem de kulüp yetkilileriyle tanışabilirsiniz. Bunların haricinde kulüpte aktif görev almak isteyenler sınıf görevlilerine veya kulüp yetkilerine bu isteklerini bildirerek iletişim içine geçebilirler.

Dans Kulübü

Dans Kulübü Buluşuyor

Dans Kulübü

Online Dans Dersleri Başlıyor...

Dans Kulübü

Tanışma Toplantısı

Dans Kulübü, Ekonomi Kulübü ve İTÜ Mezunları Derneği Kulübü

Red Party

Dans Kulübü

İTÜ Dans Festivali