Ekonomi Kulübü ve Ekonomi Kulübü

Kariyer Sohbetleri

Başlangıç Tarihi 22 Ekim 2015 18:00
Yer İTÜ Maçka Kampüsü
Etkinlik Türü Söyleşi
Katılım Türü Ücretsiz

İTÜ Kariyer Sohbetleri başlıyor!
İş, sanat ve akademi dünyasından profesyonellerin konuşmacı olarak ağırlandığı "İTÜ Kariyer Sohbetleri”nin bu yılki ilk konuğu PricewaterhouseCoopers Kurumsal Finansman Üst Düzey Yöneticisi Sinan Tamer!

Kurumsal finansman, vergi - denetim ve danışmanlık iş bölümleri hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaşacak olan Sinan Tamer, aynı zamanda bir İTÜ Mezunu olarak Big Four'da kariyer hedefleyen öğrencilere tavsiyelerde bulunup, iş hayatında işimizi kolaylaştıracak önemli ipuçlarını sizlere aktaracak. 22 Ekim Perşembe günü saat 18:00’de İşletme Fakültesinde gerçekleşecek olan bu keyifli sohbetimize herkes davetlidir!

Sinan Tamer kimdir?

2004 yılında Bornova Anadolu Lisesini bitiren Sinan Tamer, eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümünde devam etmiş, 2008 yılında buradan mezun olmuştur.
Mezun olduğu yılın ağustos ayında kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara endüstri odaklı denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri veren PricewaterhouseCoopers bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 2013 yılından beri aynı departman altında müdür olarak çalışan Sinan birçok sektörde şirket/varlık değerlemeleri, yatırım projelerine ilişkin finansal modelleme/fizibilite ve proje finansmanı projelerinde yer almıştır. Özellikle sağlık/ilaç, enerji, akaryakıt dağıtım ve perakende sektörlerinde uzmanlaşmış olan Sinan yılda 12-15 arası projede bilfiil yer almaktadır.

Ekonomi Kulübü

Tanışma Çayı

Ekonomi Kulübü

''Brownbag'' söyleşi - Cansu Avcı - Esin Mengüç

Ekonomi Kulübü

EY ile Söyleşi

Ekonomi Kulübü

''Women in Business'' zirvesi

Ekonomi Kulübü

İlham Veren Sohbetler - Serdar Kuzuoğlu