Ekonomi Kulübü ve Ekonomi Kulübü

Kariyer Sohbetleri - İzzet Zakuto

Başlangıç Tarihi 15 Aralık 2015 18:00
Yer İşletme Fakültesi- D401
Etkinlik Türü Söyleşi

İTÜ Ekonomi Kulübü ile Kariyer Sohbetleri tam gaz devam ediyor!

İş, sanat ve akademi dünyasından profesyonellerin konuşmacı olarak katıldığı "Kariyer Sohbetleri”nin bu seferki konuğu Scorp uygulaması kurucu ortaklarından İzzet Zakuto!

1991 doğumlu İzzet Zakuto Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde okurken ortağı Sercan Işık’la tanışıyor ve Scorp fikri bu ikiliden çıkıyor. Türkiye’deki sosyal medya kullanımının yaygınlığını ve genç nüfusun çokluğunu göz önünde bulundurarak bir sosyal medya uygulaması geliştirmeye karar veriyorlar.
Scorp uygulamasının yapılış aşamasından, 10 milyon dolarlık değere ulaşmasına kadar geçen süreçte neler yaşadığını, önüne gelen engelleri nasıl aştığını, kendini nasıl motive ettiğini anlatacak, girişimci öğrencilere tavsiye verecek İzzet Zakuto ile bire bir sohbet etmek, ona soru sormak isteyen herkes 15 Aralık 2015 günü saat 18:00’de İşletme Fakültesi D401 Amfisinde gerçekleşecek olan bu keyifli sohbete davetli.

Scorp nedir?
Scorp’ta kullanıcılar önce bir konu başlığı açıyor, sonra da bu konu başlığı ile ilgili en fazla 15 saniye süren videolar çekiyor. Daha önce başkası tarafından açılmış bir konu başlığı altında da video çekilebiliyor. Başta üniversite hayatı olmak üzere sanat, spor, siyaset, magazin, moda ve güzellik gibi pek çok konuda videolar yer alıyor.

Ekonomi Kulübü

Tanışma Çayı

Ekonomi Kulübü

''Brownbag'' söyleşi - Cansu Avcı - Esin Mengüç

Ekonomi Kulübü

EY ile Söyleşi

Ekonomi Kulübü

''Women in Business'' zirvesi

Ekonomi Kulübü

İlham Veren Sohbetler - Serdar Kuzuoğlu