Ekonomi Kulübü ve Ekonomi Kulübü

PwC Vaka Analizi Yarışması

Son Başvuru Tarihi 30 Kasım 2015 00:00
Yer İTÜ
Etkinlik Türü Yarışma

PwC Türkiye, Denetim, Vergi ve Danışmanlık alanında kariyer yapmayı hedefleyen İİBF ve Mühendislik Fakülteleri 3. - 4. Sınıf öğrencileri ile ilk kez düzenlediği ödüllü vaka analizi yarışmasında buluşuyor.

“PwC Case Challange” için son başvuru tarihi 30 Kasım 2015'tir.Başvuru KoşullarıÜniversitenin İİBF ve Mühendislik Fakülteleri 3. - 4. Sınıf öğrencileri, 4’er kişilik gruplar halinde ya da bireysel olarak econs@itu.edu.tr üzerinden CV’lerini ileterek başvuruda bulunabilir. Bireysel olarak başvuran ve olumlu değerlendirilen adaylardan, PwC Case Challenge sorumlu ekibi tarafından 4’er kişilik gruplar oluşturulacaktır.

PwC Case Challenge TakvimiAşama: Yarı Final

4 Aralık tarihinde PwC Case Challenge sorumlu ekibi tarafından başvurular üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda yarışmaya katılmaya hak kazanan gruplar ile vaka paylaşılacaktır. 4 - 11 Aralık tarihleri arasında grupların vaka analizini tamamlamaları beklenmektedir. 12 Aralık tarihinde gruplar vaka analizi sunumlarını jüri karşısında gerçekleştireceklerdir.

Aşama: Final

Yarın finalde yarışmaya katılan her üniversitenin 1.si Mart 2016’da düzenlenecek olan final gününde PwC Türkiye ofisinde ağırlanacak olup, jüri karşısında sunumlarını gerçekleştireceklerdir.

PwC Case Challenge Ödülleri

Yarı Final Ödülü:

Yarı finalde her üniversitenin 1. seçilen grup üyeleri PwC Türkiye’de staj yapma fırsatı yakalayacaktır.

Final Ödülü:

Yarı finalde 1. seçilen gruplar arasında Mart 2016’da düzenlenecek olan finalde dereceye giren ilk 3 gruba para ödülü verilecektir.

Ekonomi Kulübü

Tanışma Çayı

Ekonomi Kulübü

''Brownbag'' söyleşi - Cansu Avcı - Esin Mengüç

Ekonomi Kulübü

EY ile Söyleşi

Ekonomi Kulübü

''Women in Business'' zirvesi

Ekonomi Kulübü

İlham Veren Sohbetler - Serdar Kuzuoğlu