Girişimcilik Kulübü ve Girişimcilik Kulübü

Start-UP Nedir?

Başlangıç Tarihi 24 Ekim 2013 17:30
Yer Arı Teknokent ARI3 Binası
Etkinlik Türü Seminer
Etkinlik Sorumlusu Ramazan Canbay
İletişim 05066056617
Ayrıntılı Bilgi http://www.itugirisim.org
Katılım Türü Ücretsiz

İTÜ Girişimcilik Kulübü ve Arı Teknokent iş birliğiyle İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsünde,Teknokent ARI 3 binasında gerçekleştireceğimiz "Star-Up Nedir?" isimli seminerimizin konuşmacısı Emrah Yalaz'dır. Kendi işini kurma fikri herkesin aklının bir köşesinde vardır. Bu fikre bir adım daha yaklaşmak ve nasıl bir yol izleyeceğini öğrenmek için haydi sen de gel!

Bir startup nasıl hayata nasıl geçirilir? Bunun için neler gerekir? Startup kurmanın püf noktaları nelerdir? Dikkat edilmesi gerekenler hususlar ve gözden kaçırılmaması gereken uygulamalar nelerdir? Bunlar gibi soruların cevaplarını bulacağınız seminerimize hepiniz davetlisiniz.

http://www.itugirisim.org/

Emrah Yalaz Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu ve Loyola University of Chicago’da MBA'ini tamamlamış olan EMRAH YALAZ ürün stratejileri ve geliştirmesi konusunda San Francisco ve Chicago’da çalışmıştır. Dünyanın en büyük şirketlerinin yanı sıra binlerce küçük startup’ın bulunduğu Silikon Vadisinde başını çektiği ekibiyle bir start-up kurmuş ve başarılı olmuştur. 18 yıllık yazılım uzmanı olan Emrah Yalaz bugüne kadar MIT, Harvard gibi okullarda 300 den fazla mühendise ve tasarımcıya eğitim vermiştir. Katılımcıların çoğu Google, Facebook gibi inovatif şirketlerde çalışmaktadırlar. Emrah Yalaz bugün Türkiye’de girişimlere mentörlük, danışmanlık yapmakta ve Boğaziçi Üniversitesinde launching a lean technology startup dersi vermektedir. emrahyalaz.com

Program:
Açılış:17:30-18:00
Seminer:18:00-20:30

ETKİNLİK ÜCRETSİZDİR, KONTENJAN SINIRLIDIR!
Katılımcılara sertifika verilecektir.
Kayıt: https://new.biletino.com/

 

Girişimcilik Kulübü

Aşk Para Girişim - Yarışma

Girişimcilik Kulübü

Salı Toplantısı

Girişimcilik Kulübü

Tanışma Çayı

Girişimcilik Kulübü

''Women-Led Startups'' zirvesi

Girişimcilik Kulübü

Tanışma Toplantısı