İşletme Mühendisliği Kulübü

Yönetim Bilimleri Kongresi

Başlangıç Tarihi 12 Mart 2020 10:00
Bitiş Tarihi 14 Mart 2020 18:00
Yer İTÜ Maçka Kampüsü
Etkinlik Türü Kongre
Katılım Türü Herkese Açık

Bu sene İŞ Bankası ana sponsorluğunda 21.si gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 12-14 Mart 2020 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde olacak.

 

3 gün sürecek olan etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Yarışması, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek olan Can Bonomo Kapanış Gecesi Konseri.

 

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

 

Bu yıl "Yönetimde Rönesans Devri" mottosu ile yola çıkan ve İŞ Bankası ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 21. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, çalışan mutluluğunu, yeni nesil şirket yapılarını, karar alma mekanizmalarını, inisiyatif almaya bakış açılarını konuşacaklar ve yönetimin hayatın her alanında olduğunu vurgulayarak birçok panel ve oturumda hobiler ve ilgi alanları ile ilgili çeşitli bilgiler verecekler. 

 

12 Mart 2020 tarihinde düzenlenecek vaka yarışması kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka yarışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

 

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır.

İşletme Mühendisliği Kulübü

Geleneksel 44. Yıl Prof. Dr. Selime Sezgin Mezunlar Brunchı

İşletme Mühendisliği Kulübü

Tanışma Toplantısı

İşletme Mühendisliği Kulübü

İTÜ İşletme Mühendisliği Tanıtım Toplantıları

İşletme Mühendisliği Kulübü

Excel Eğitimi - Armağan Akbay

İşletme Mühendisliği Kulübü

İTÜ İşletme Mühendisliği Tanıtım Toplantıları