Gıda Mühendisliği Kulübü

Kulüp Başkanı Miray Ergen
İletişim itugmk@gmail.com

 

İTÜ Gıda Mühendisliği Kulübü, 2001 yılında İTÜ Kimya-Metalürji Fakültesinde kurulmuş olan lisans ve yüksek lisan öğrencilerini ve mezunları bir araya getiren bir öğrenci kulübüdür.
Kulüp aktivitelerimiz, Kimya Metalürji Fakültesinde bulunan ve özel olarak tahsis edilmiş olan kulüp odasında sürdürülmektedir.
40’ı aktif olmak üzere yaklaşık 150 üyesi bulunan kulübümüz, nitelik ve nicelik bakımından kendini geliştiren bir kulüp olup, sene içerisinde pek çok etkinlik düzenlemektedir.
Tüm etkinliklerimizi amatör bir öğrenci kulübü olarak fakat profesyonel takım çalışmasıyla ve her seferinde daha da ileriyi hedefleyerek gerçekleştirmekteyiz.
FISEC (Food Industry Student European Council) üyesi olan kulübümüzün aktiviteleri kapsamında, Türkiye çapında düzenlenmekte olan İTÜ GMK Ar-Ge Fikirleri Yarışması, gelenekselleşen sucuk partileri, sanayiden ve mezunlardan katılımlar ile seminerler, kongreler, atölyeler, tanıtım-kariyer günleri ve İstanbul çevresinde fabrika gezileri yapılmaktadır.

Genel Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
Uzmanlık Kulüpleri Aktiflik Sıralaması:
6 ay önce
12 ay önce
arı24 Aktiflik Puanı:
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.