Emre
Son 180 günde 0 haber

Kulüpler Şenliği yüz yüze olacak

İTÜ’de yüz yüze eğitimin tekrar başlamasıyla birlikte Kulüpler Şenliği’nin olup olmayacağı ve olsa bile hangi şekilde (online/yüz yüze) yapılacağı merak konusuydu.

Kulüpler Şenliği nedir?

İki senedir evde olup Kulüpler Şenliği’nin ne olduğunu unutanlar ve İTÜ’ye ilk defa gelip hiç kulüpler şenliğine katılmamış olanlar için Kulüpler Şenliği’ni özetleyelim. Öğrenci kulüplerinin ve proje takımlarının stant açarak kendilerini ve etkinliklerini öğrencilere anlattığı etkinlikte; ilgi alanlarınıza ve hobilerinize göre ilginizi çeken kulüplere o stantta isminizi yazdırarak katılabilirsiniz.

Kulüpler Şenliği yüz yüze olacak

Pandemi öncesi ufak konserler ve farklı aktivitelerin de yapıldığı Kulüpler Şenliği’nin bu sene yüz yüze olacağını ve kulüplerin sunum yapma yetkisiyle birlikte stant açma yetkisi de olacağını İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu, atılan tweetlere verdiği cevaplarla belirtmiş bulunmakta. Hangi tarihlerde yapılacağı henüz belli olmayan Kulüpler Şenliği'nin COVID-19 önlemleri doğrultusunda hangi önlemlerin alınarak yapılacağı merak konusu.  

Rektör Koyuncu’nun atılan tweetlere verdiği cevapları aşağıda görebilirsiniz:

İTÜ kulüplerinini nereden öğrenebilirim?

Eğer Kulüpler Şenliği öncesinde siz de İTÜ'deki öğrenci kulüplerini merak ediyorsanız sitemiz üzerinden "Kulüpler" sekmesinden kulüpleri öğrenebilir, bu külüplerle ilgili bilgiler edinebilip kulüplerin sosyal medya hesaplarını ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

İTÜ'ye yeni etüt alanı: Kovan İTÜ'de ilk kahvaltı

İTÜ kartına internet üzerinden para yükleme sistemi bozuldu

arıSpor: 28 Kasım - 4 Aralık spor takvimi

İngilizce akademik yazılarınıza katkı sağlayacak siteler

arıSpor: 21-27 Kasım spor takvimi

İTÜ, Erasmus+ seçim koşullarında köklü değişikliklere gitti