İTÜ'de bulunan otomobil sporları tutkunlarının birleştiği, otomobil serilerinin birlikte takip edildiği, go kart ve sim racing deneyimlerini içinde barındıran ayrıca otomobil sporları duayenlerini üniversitede söyleşilerle konuk etmeyi amaçlayan bir İTÜ kulübüdür.
![](/uploads/Ekran_g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC_2024-05-13_224015.png)
Otomobil Sporları Kulübü
Kulüp Başkanı | Ozan Barlas |
---|---|
İletişim | otospor@itu.edu.tr |
Genel Aktiflik Sıralaması: |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
Spor Kulüpleri Aktiflik Sıralaması: |
|
||||
arı24 Aktiflik Puanı: |
?
Bu puan, kulübün son 1 yıl içerisinde yaptığı etkinliklerin erişilebilen katılımcı sayılarına, paylaşılma oranlarına ve türlerine göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.
|