Endüstri Mühendisliği Kulübü ve Endüstri Mühendisliği Kulübü

16. İTÜ Sektör Günleri ‘‘ Lojistik Sektörü ’’ 7 Kasım’da

Başlangıç Tarihi 07 Kasım 2012 09:30
Yer İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi C101 Konferans Salonu
Etkinlik Türü Seminer
Etkinlik Sorumlusu İTÜ EMK
İletişim emk@ituemk.org
Ayrıntılı Bilgi https://www.facebook.com/ituemk
Katılım Türü ÜCRETSİZ

16. İTÜ Sektör Gün leri ‘‘ Lojistik Sektörü ’’ 7 Kasım’da İTÜ Maçka’da! Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü markalaşan organizasyonu Sektör Günleri’nde bu kez Lojistik Sektörü’nü konu ediniyor!

Türkiye’nin en büyük öğrenci yönetici buluşması olan Sektör Günleri üniversite öğrencilerini ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamakta, firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmesiyle Türkiye’nin en büyük yönetici buluşması konumunda bulunmaktadır.

İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonda fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabilecekler.

7 Kasım Çarşamba günü, saat 09:30’da başlayacak organizasyona, lojistik sektörünün liderfirmaları Maersk, UPS ve MNG Kargo üst düzey yöneticilerin oturumları ile devam edilecek.

Katılımcı Firmalar ve Konuşmacılarımız :

 • MAERSK - Metin Sami Evren - Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü
 • MNG KARGO - Aslan Kut - Genel Müdür
 • UPS - Rick Fletcher- District IE Manager
 • TLS LOJİSTİK
 • NETLOG LOJİSTİK GURUBU- INTERCOMBI Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net’’
 • İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü,16. İTÜ Sektör Günleri ‘’Lojistik Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencileri 7 Kasım’da İTÜ Maçka İşletme Fakültesi’nde ağırlayacak, ve oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verilecek. Öğrencilere iş ve kariyer dünyasının kapısını aralayan en profesyonel organizasyon İTÜ Sektör Günleri’ne katılım için www.emk.itu.edu.tr adresinden ve www.kariyer.net üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılabiliyor.

  Endüstri Mühendisliği Kulübü

  ESTIEM101

  Endüstri Mühendisliği Kulübü

  İlk Toplantı

  Endüstri Mühendisliği Kulübü

  Optimum Dergisi Tanışma Toplantısı

  Endüstri Mühendisliği Kulübü

  Tanışma Çayı

  Endüstri Mühendisliği Kulübü

  Tanışma Zoom' u