Endüstri Mühendisliği Kulübü ve Endüstri Mühendisliği Kulübü

23. İTÜ EMÖS 'Cesur Yeni Dünya'

Başlangıç Tarihi 02 Şubat 2016 10:00
Bitiş Tarihi 06 Şubat 2016 19:00
Yer Maçka Kampüsü
Etkinlik Türü Konferans
Etkinlik Sorumlusu Merve Demir
Katılım Türü Ücretsiz

Türkiye'nin en uzun soluklu öğrenci sempozyumu İTÜ EMÖS geliyor!

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 23. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu 2-6 Şubat 2016 tarihlerinde “Cesur Yeni Dünya” ana teması etrafında gerçekleşecek.

Ana tema etrafında işlenecek alt başlıklar “Ezberbozan İnovasyon (Disruptive Innovation)”, “Mobil Ödeme Sistemleri (Mobile Payments)”, “Kişiselleşme”, “Endüstriyel İnternet” ve “Girişimcilik Eğilimleri ve Startuplar” gibi konular olacak. Alt başlıkların tümü "Ezberbozan" kavramıyla birlikte incelenecek.

5 gün süren etkinlik kapsamında gerçekleşecek oturumlar, eğitimler ve workshoplar ile İTÜ EMÖS katılımcıları ana tema hakkındaki güncel gelişmeleri konunun uzmanlarından öğrenecek, diğer katılımcılar ve iş dünyasının ileri gelenleriyle tanışma şansı yakalayacak ve ulusal çapta gerçekleşecek olan fikir alışverişinde rol alacaklar. Katılımcılar, akşam eğlencelerinde ise günün yorgunluğunu atma fırsatı bulacaklar.

 

93 üniversiteden 1000’in üzerinde üniversite öğrencisinin katılım gösterdiği İTÜ EMÖS’ün 23.’sü 2-6 Şubat 2016 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

 

Yarının teknolojileri ve platformlarıyla tabuları yıkmaya, ezberleri bozmaya hazırlanan Cesur Yeni Dünya’da geçekleşecek gelişmeleri herkesten önce öğrenmek istiyorsan seni de 23. İTÜ EMÖS’e bekliyoruz!

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.ituemos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği Kulübü

ESTIEM101

Endüstri Mühendisliği Kulübü

İlk Toplantı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Optimum Dergisi Tanışma Toplantısı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Çayı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Zoom' u