Endüstri Mühendisliği Kulübü

25. İTÜ Sektör Günleri

Başlangıç Tarihi 17 Ekim 2017 10:00
Yer İşletme Fakültesi
Etkinlik Türü Seminer
Katılım Türü Herkese Açık

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü bu yıl ilk kez iki farklı sektör ile geliyor. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 25.si düzenlenen ve yöneticiler ile öğrencileri buluşturan en büyük etkinliklerden biri olan Sektör Günlerinde katılımcılar Hızlı Tüketim ve Dayanıklı Tüketim Sektörlerini lider şirketlerden öğrenecek.

25. İTÜ Sektör Günleri ‘’Hızlı Tüketim Sektörü’’ kapsamında Carrefour, P&G, Coca Cola ve Unilever ‘den gelen üst düzey yöneticiler ve işverenler 17 Ekim Salı günü saat 10.00’da Maçka Kampüsü’nde şirketlerinin prensiplerini, sektörü nasıl değerlendirdiklerini anlatacak ve iş hayatındaki tecrübelerini öğrenciler ile paylaşacaklar.

Bu sene iki farklı sektörü tanıma fırsatı sağlayan 25. İTÜ Sektör Günleri 18 Ekim Çarşamba günü ‘’Dayanıklı Tüketim Sektörü’’ ile devam edecek. Samsung ve Vestel'in katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte yöneticiler Dayanıklı Tüketim Sektörü’nün merak edilenlerini cevaplayacak ve iş dünyasının değişen dinamiklerini, şirketlerine olan etkilerini değerlendirecek.

Etkinliğe okul, bölüm, sınıf ayrımı olmaksızın herkes davetlidir.

Endüstri Mühendisliği Kulübü

ESTIEM101

Endüstri Mühendisliği Kulübü

İlk Toplantı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Optimum Dergisi Tanışma Toplantısı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Çayı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Zoom' u