Endüstri Mühendisliği Kulübü

27. İTÜ Sektör Günleri

Başlangıç Tarihi 22 Kasım 2019 10:00
Bitiş Tarihi 22 Kasım 2019 16:00
Yer SDKM Konferans Salonu
Etkinlik Türü Zirve
Katılım Türü Herkese Açık

27. İTÜ Sektör Günleri bu sene “4 Sektör 4 Lider” konseptiyle sizlerle!

İTÜ Endüstri Mühendisliği kulübü'nün 27 yıldır düzenlediği İTÜ Sektör Günleri, kariyerlerini hangi sektörde yapmak istediklerine karar veremeyen, sektörleri tanımak isteyen öğrencilere yol gösteren bir etkinliktir. Her sene belirlenen sektörün lider firmaları İTÜ’de ağırlanır, bu lider firmaların üst düzey yöneticileri oturumlarda katılımcılara kendi sektörlerini tanıtır.

Finans sektöründe yeni nesil bankacılığın öncüsü olan ING, hızlı tüketim sektöründe dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Pladis, e-ticaret sektöründe özellikle son yıllarda dünyada ve ülkemizde internet girişimciliğinin artmasıyla birlikte en çok ziyaret ettiğimiz alışveriş sitesi olan Trendyol, telekomünikasyon sektöründe ise dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone orada olacak. Firmalardan gelen yöneticeler kendi sektörlerini değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak, kariyer hikayelerini anlatacak ve iş dünyasının değişen dinamiklerini yorumlayacaklar.

Üstelik öğrencilere çalışmayı hayal ettikleri şirketlerin üst düzey yöneticileriyle tanışma, onlarla fikir alışverişinde bulunma ve sektörü farklı yöneticilerin bakış açısıyla değerlendirebilme fırsatını veren bu etkinlik tamamen ücretsiz!

22 Kasım Cuma günü İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde SDKM Konferans Salonun’nda gerçekleşecek etkinliğe okul, bölüm, sınıf ayrımı olmadan herkes katılabilmektedir.

Başvurular için http://ituemk.org/sektor/ adresini ziyaret edip kayıt formunu doldurabilirsiniz.
* Organizasyona katılım ücretsizdir.
* Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.

 

Endüstri Mühendisliği Kulübü

ESTIEM101

Endüstri Mühendisliği Kulübü

İlk Toplantı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Optimum Dergisi Tanışma Toplantısı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Çayı

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Tanışma Zoom' u