Eestec LC İstanbul ve IEEE İTÜ Öğrenci Kolu

IoT Line Fair'21

Başlangıç Tarihi 29 Mayıs 2021 12:00
Bitiş Tarihi 29 Mayıs 2021 18:00
Yer Online
Etkinlik Türü Fuar

IEEE İTÜ Öğrenci Kolu ve Eestec LC İstanbul Yerel Komitesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk IoT & Akıllı Ürünler Fuarı olan IoT Line Fair, 29 Mayıs tarihinde sizlerle buluşacak.

IoT ve uygulamalarını merak eden öğrencilerin, IoT ekosistemindeki uzman şirket ve kişiler ile bir araya gelmesi, bu sektör hakkında bilgi edinebilmesi ve IoT çözümleri üzerine uygulama yapabilme potansiyellerini keşfedebilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik her kitleye hitap edebilecek bir içeriğe sahip. Etkinlikte, Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ve Akıllı Ürünler konularıyla ilgili oturumlara katılabilir, IoT alanında uzmanlaşmış şirketlerin ve konuşmacıların çalışmalarını gözlemleyebilir, konu hakkında merak ettiklerinizi birebir sorarak kaliteli bir network ortamı oluşturabilirsiniz.

Şirketlerin IoT alanındaki mevcut çalışmaları, dijitalleşme, akıllı şehir, akıllı ürünler, akıllı endüstri gibi globalde IoT konseptlerinde yapılan çalışmalar, kurumsal ve kişisel başarı hikayeleri, ekosistemin önemi gibi birçok konunun ele alınacağı etkinlik katılımcılarına yeni perspektifler ve fırsatlar kazandırmayı amaçlıyor. Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

IEEE İTÜ Öğrenci Kolu

CV Hazırlama Eğitimi - Banu Çakar

IEEE İTÜ Öğrenci Kolu

''Yapay mı Zeka'' paneli

IEEE İTÜ Öğrenci Kolu

Cloud Automation Talks

IEEE İTÜ Öğrenci Kolu

Communication Week #12

IEEE İTÜ Öğrenci Kolu

Temel IOT Eğitimi